Představuji Mansur Gavriel Monogramming

Mám několik kamarádů, kteří jsou monogramoví lidé, typ, který má monogramy na jejich listech i ručníky, a pokud mají děti, je to na všech věcech jejich dětí. Opravdu nejsem obrovský monogram a také vlastní jen několik tašek, které mají moje iniciály, ale ty, které to dělají, absolutně miluji. Byl jsem opravdu nadšený, když jsem slyšel, že Mansur Gavriel začal nabízet monogramovací službu, protože se mi líbí koncept párování ručně malovaného monogramu na jednom z extrémně jednoduchých návrhů značky.

Natáhl jsem se ke značce, abych objevil více, a také oni byli dostačující, aby mi nejen řekli vše o této službě, ale také mi pošlete vlastní monogramovaný taška, kterou mám. Veškeré monogramované umělecké dílo jsou ručně malovány ve vícestupňovém procesu na výběru zeleninově opálených a také z lýtkových kožených tašek a malého koženého zboží. Když je každá taška natřena ručně, dokončený produkt může trvat několik týdnů. Pokud jde o volby pro vaši tašku, zahrnují pět možností velikosti textu (XS, S, M, L, XL), 16 barevných možností (14 barev, 2 metalika) a také dva typy stylů písma (mg Sans Serif a také stejně Mg skript, oba nabízené bez stínu). Rovněž máte na výběr ze 3 ručně malovaných monogramových témat v lokalitě New Mansur Gavriel Melrose, mezi které patří pivoňka, oranžová a Protea.

Taška Mansur Gavriel mi poslala jejich kruhová taška Crossbody v šedé modré barvě, která je skutečně perfektním odstínem šedé a modré. Moje iniciály byly natřeny hluboce zvýšenou růžovou barvou s tónovým stínem, stejně jako kombinace je silná i ženská. Když jsem otevřel krabici, Vlad mi přesně řekl, jak nádherný věřil, že taška je, stejně jako obecně nekomentuje tašky tak navenek. Párování ruční malby na konkrétní barvě kůže je absolutní dokonalost.

Pokud jde o ceny, existuje limit tří písmen a také 45 $ za dopis a 65 $ za kovový dopis. Můžete se zeptat na službu na MG Soho, stejně jako MG Melrose, nebo na Mansurgavriel.com online.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.