Matthew Williamson poskytuje Judith Leiberovi běh za své peníze

Matthew Williamson zdobená saténová spojka, 1610 USD přes Net-A-Porter

Tašky Judith Leiber jsou nepopiratelně krásné, ale je také obtížné popřít, že se zkrývají určitému zákazníkovi-starší, dobře zavedené ženy se zálibou pro rovnou glitz. Leiber je velmi dobře udržován demografické a oni by nesnívali o tom, že by šli jinde pro malou, jiskřivou večerní tašku, ale co ženy, které chtějí něco, co je tak moderní, jako je malé a podrobné?

To je místo, kde přichází ozdobená saténová spojka Matthew Williamson. Tato taška má veškerou složitost Leiber Minaudiere bez silného lesku, místo toho se rozhodla pro matný vzhled, který pravděpodobně osloví ženy, které chtějí poněkud mladší pocit.

Jak je tomu vždy u Williamsona, vzorem je příběh s touto spojkou. Návrhář využívá kombinaci korálků, paillettes, krystalů a pramenů (prameny?) K dosažení pocitu, který je v tom, kdy je to jak moderní, tak trochu Art Deco, a dokončený produkt je zjevně elegantní, aniž by byl zřejmý. Neviděl jsem korálkovou spojku, která se mi to moc líbila po dlouhé, dlouhé době, a v ideálním případě Williamson se v budoucnu rozšíří o nabídku večerních tašek. Má pro ně talent. Získejte s Net-a-Porter za 1610 $

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.