Vloučení do světa Hermès bez rozbití banky

Existují některé značky, které jsou jen synonymem pro luxus – a Hermès je absolutně jedním z nich. Přestože je luxus – a Hermès – často chápán, aby naznačoval drahé, ve skutečnosti nemusí být nutně. Hermès předměty jsou jistě drahé, ale jak jsem se dotkl v mém nedávném průvodci s dovolenou, Hermès produkuje obrovskou škálu produktů za velké množství cenových bodů. Nedávno jsem byl požádán, abych napsal příspěvek na „Ponoření prstu do Hermès“ za relativně dostupnou cenu, takže zde je hlubší ponor s pěti skvělými způsoby, jak zažít svět Hermès, když máte rozpočet. Nejlepší část: Spousta položek, které jsou typicky Hermès, nejsou nejdražší.

Máte zájem o hedvábí? Vyzkoušejte Twilly nebo Pochette.
Stejně jako Birkins a Kellys, Hermès je známý svými hedvábnými šály a kašmírovými šály. Když jsem začal dostávat Hermès ’90cm hedvábné šátky (um … před více než 22 lety…), stálo to asi 275 $. V jednu chvíli Hermès dokonce snížil cenu na 250 $. Bohužel, ceny hedvábí 90 cm stouply kolem 400 USD a nyní mohou stát až 450 $ nebo dokonce vyšší, v závislosti na tom, kde žijete. V roce 1997 samozřejmě Hermès neudělal Twillys*. Tyto 33 ”x 2” (přibližně) barevné proužky hedvábí jsou zábavné pro vázání na vaku, vlasy, zápěstí – kdekoli – a mají přizpůsobení slavných sezónních návrhů Hermès šátek. Některé tkaní samotné se stávají velmi poptávkou kvůli konkrétnímu designu nebo colorway a v některých případech Hermès vytvořil speciální krabice ve tvaru srdce pro některé z jejich milostných tkanic.

Hermès také vyrábí menší verzi 90 cm hedvábného náměstí, nazývanou pochette. Při 45 cm je méně možností vázání, ale stále získáte design plného šálu a velikost je naprosto funkční jako šátek.

Poněkud méně funkční, ale ještě menší a mnohem rozkošnější, je nově zavedený nano. Cenu nemůžete porazit, ale při 20 cm je to docela malé a jako nová položka v této sezoně je k dispozici pouze ve dvou návrzích a několika barevných cestách. SAS je ukazuje svázané jednoduše na sáčku nebo kolem zápěstí, buď s prstenem šály nebo bez něj.

Hermès Twilly: 175 $

Jungle Love Love Twilly v modré. Foto s laskavým svolením @the_notorious_pink

Pro nápady, jak svázat Twilly na tašce, podívejte se na můj předchozí článek Purseblog.

Hermès Pochette (také nazývaný Scarf 45): 195 $

Savana Dance Pochette. Foto s laskavým svolením @the_notorious_pink.

Hermès Nano Scarf: 100 $

Brides de Gala Nano Scarf. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Alternativy peněženky, které vaše peněženky nezúčastní
Peněženky Hermes jsou obecně velmi drahé, ale vytvářejí další, velmi populární možnosti standardního rozpočtu, které stojí za zvážení – a říkám to jako někoho, kdo vlastní a používá následující doporučení každý den. Podle mého názoru Hermès navrhuje své malé kožené zboží pozoruhodně dobře, s ohledem na vzhled i účel, a v důsledku toho většina, ne -li všechny, jejich zboží v tomto oddělení skutečně drží své vlastní.

-Calvi/Bastia

Calvi a Bastia jsou každý samostatný, užitečný malý kožený předmět, který, když je využíván společně, může obecně nést stejně jako malou peněženku. Calvi představuje jako jakýkoli jiný oboustranný držitel karet, jednoduše a dobře vyrobený, který lze také použít k přepravě účtů (což dělám, stejně jako Band-Aids). Bastia je držák mincí, který je dostatečně malý, aby se vešel do jakékoli kapsy, ale dostatečně expanzivní, aby držel téměř jakékoli jiné z vašich normálních malých šancí a konců. Dohromady máte dostatek místa pro spoustu všeho, co byste měli v běžné peněžence.

Calvi, 335 $ (Epsom) – 380 $ (Chevre)

Calvi v Rose Azalee Epsom. Foto s laskavým svolením @the_notorious_pink

Bastia, 230 $ (Epsom) – 235 $ (Chevre)

Bastia v Feu Chevre, plně zabalená, ale uvnitř zbývá spousta místa.

Bastia se hodí mnohem víc než změna!

-Masová hedvábná peněženka

Pokud se vám líbí skutečný rozpočet – nebo, stejně jako já, prostě musíte mít všechno – nemohu tuto položku dostatečně doporučit. Ve skutečnosti, kdybych si musel vybrat jednu Hermèsovu položku, kterou bych pro jeho užitečnost doporučil nejvíce, je to položka. Upřímně řečeno, miluji sofistikované a krásné peněženky Kelly a Constance a já vlastním obojí – a téměř je nikdy nepoužívám. Moje hedvábí, Calvi a Bastia se pro mě každý den rozhodnou.

The design on this item is both beautiful – lovely, long lasting Epsom leather lined with what is nearly always a joyful, contrasting silk scarf design – and exceptionally efficient – six pockets for cards (3 per side), which, quite frankly, in my case will carry 12 doubled up. Zippered coin pocket in the middle, which I use for receipts (not coins – a lot more of my weirdness, I know, but to me the one thing that will age or dirty a budget a lot more swiftly than anything else is carrying coins in the coin section). between the card slots on the sides and the zippered pocket in the middle is empty space which can hold a fAir Počet karet a účtů (a ano, dokonce i mince v případě potřeby). Nacpal jsem a přeplňoval své ubohé hedvábí a stále to drží dobře. Můj zip nikdy nevíme a podšívka se nosí výjimečně dobře, navzdory velmi těžkému využití, které jsem mu v průběhu let dal.

Když jsem si koupil své hedvábné sítě, přemýšlel jsem o tom – i když jsem poněkud levný pro peněženku Hermès, není to bez náznaku levného – a dalšího zákazníka, který stál vedle mě, zatímco jsem to považoval, řekl mi přímo nahoru: „Koupit nakupu tento. Nebudeš toho litovat!” Takže mnohokrát, když se podívám na své hedvábné, myslím na ni a na to, jak ideální byla.

Malá peněženka na hedvábí: 770 $

Můj malý rozpočet na hedvábí, když jsem si ho koupil před čtyřmi lety. Rose Confetti Epsom s podšívkou Della Cavalleria. Foto s laskavým svolením @the_notorious_pink

Můj velmi používaný rozpočet na Silk’in v Rose Confetti Epsom. používá se denně po dobu čtyř let.

3. Zabalte se soupravou pro pásy Constance
Sada Constance Belt – ta s přezkou „H“ – je absolutně slavná položka Hermès. Nepovažoval bych to za žádný seznam „rozpočtu“, kdyby to nebylo pro mého třináctiletého syna, který je poněkud do módních štítků, konkrétně Gucci (což je neobvyklé pro dítě, které většinou nosí sportovní šortky a trička Celoročně, včetně zimy). Byli jsme v obchoďáku a on se chtěl podívat na pásy Gucci a Burberry. Myslel jsem, že nemohou být příliš drahé – a páni, mýlil jsem se. Belty jsou často považovány za položku na základní úrovni pro módní domy, protože náklady jsou poněkud nízké a je to kus, který může získat hodně opotřebení a je dlouhodobý, ale v tomto případě byl vstup do melodie 450 $, 500 $, 500 $, 500 $, 500 $ – a vyšší. Hermes Belts jsou pro jistotu dokonce mnohem dražší, ale na rozdíl od mnoha jiných módních pásů, kromě velmi základní ikonografie designu Constance „H“, která neomezuje styl-moudré a půjde z džíny na šaty, vy Získejte také dva-per v tom, že každý pásový popruh je oboustranný, obvykle s kontrastní barvou v jiné kůži. Samotná spona je odnímatelná, což naznačuje, zda se rozhodnete investovat do mnohem více než jedné sady na pásy, můžete popruhy použít zaměnitelně s jinými spony Hermes v různých hardwarech a designech. Neupřímně nejsem osoba pásů, ale v průběhu let jsem získal tři spony a čtyři popruhy a ty jsou do značné míry jediné pásy, které nosím (ve skutečnosti mám na sobě jeden ideál, když to píšu).

Kit Constance Belt, ceny se liší v důsledku spony, popruhu a šířky.

Typická šířka 32 mm v běžné kůži s přezkou: 645-900 $

Konstance pásů v Etain/Jaune de Naples s přezkou Růžový zlatý CDC, modrá nuit/růže Sakura se žlutým zlatým guilloche buclele a Rose Tyrien/Blanc s přezkou Palladium Guilloche. Foto s laskavým svolením @the_notorious_pink

Přezka a popruh jsou oddělené a snadno sestavené.

Doporučuji, pokud je to možné, získat texturovou přezku, jako je Guilloche, protože škrábance se tolik neukazují.

Pokud jste v botách, vyzkoušejte sandály Oran nebo Oasis
Hermès za posledních několik let opravdu zvýšil svou hru. V roce 2016 získala menšinový podíl ve společnosti Pierre Hardy (v 70. letech také získali boty John Lobb) a zejména v posledních několika letech zaznamenaly promyšlenou škálu bot, které vyhovují každému stylu a příležitosti, zatímco stále ještě produkovat klasiku, o které jsou známí. Skvělý, jednoduchý každodenní sandál, Oran (pokud se vám líbí vaše sandály byt) a oáza (s krátkým stohovaným blokem) jsou dalším dobrým způsobem, jak doslova ponořit prsty do světa Hermès Shoes (omlouvám se, musel jsem to Udělejte to? ‍♀). Spolehlivé a vždy k dispozici v dobrém množství barev, jsou to opravdu jen základní sandál ve stylu snímku, ale jejich jednoduchost je sofistikovaná a cena je v rozsahu bot jiných špičkových designérů. Mám z nich pár a mám sklon je nosit všechny jaro. **

Oran sandály: 630 $

Oran sandály v Blue Littoral Epsom. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Oasis sandály: 730 $

Oasis sandály v Blue Littoral Epsom. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Twinning s přítelem!

Návykové jako čipy: módní náramky
V oddělení módních šperků je tak spousta dobrých možností. Pokud byste chtěli klasický vzhled Hermès, jsou smaltované náramky zábavné a velmi návykové. CLIC H (A/K/A CLIC CLAC, který se odkazoval na nyní discontinued Item ***), je smaltovaný náramek na kovové základně (Palladium, Gold nebo Hardware Gold Hardware) se sponou H, přichází Řada barev (nová pro tuto sezónu je několik výtisků) a lze je nosit samy nebo naskládané. Je mírně oválný. (Mimochodem, pokud si koupíte Clic H, je důležité vědět, jak jej otevřít a zavřít. Požádejte svého obchodního spolupracovníka, aby vám ukázal – obecně musíte držet strany pohromadě pro otevření i uzavření – není to obtížné , jen si uvědomte, protože jeho nesprávné otevření nebo uzavření spony ji poškodí.) Pravidelné náramky smaltovaným náramkem jsou také na kovové základně, ale obvykle jsou vytištěny adaptací designu šátků. Mořere round and cannot be stacked evenly with the Clic H bracelets. Both styles of bracelet come in several widths. Please note that a lot of bracelets are also available in multiple sizes for different-sized wrists.

Enamel H Bracelets: $620 (narrow/”Clic H”) $ 690 (medium/”Clic Clac”). There is also often a broader version available.

Narrow/Clic H Bracelet. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Medium/Clic Clac Bracelet. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Enamel Bangle Bracelets: $440 (narrow) $550 (medium) $690 (wide)

Tree of song Bangle, narrow. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Tree of song Bangle, medium. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Tree of song Bangle, wide. Foto s laskavým svolením Hermes.com

If you’d like an edgier Hermès look, there are a good variety of leather bracelets that you can start with. The Behapi double Tour, a basic strap-style, wraps around the wrist twice and is available in a double-sided option.  other double-wrap options include the Kelly and Rivale double excursion bracelets, but one of the newer designs I really like is the Mors. If you’re a fan of the classic Collier de Chien bracelet, Hermès uses a taste of that dog-collar style with the tiny pet dog Clous Ronds.

Behapi double Tour, $330

Behapi double excursion bracelet in Deep Blue/Rose Azalee. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Kelly double Tour, $510

Kelly double excursion bracelet in Bleu Encre/Ambre. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Rivale double Tour, $540

Rivale double excursion bracelet in rose Sakura. Foto s laskavým svolením Hermes.com

Mini pet dog Clous Ronds, $520

Mini pet dog Clous Ronds bracelet in Gris Perle. Foto s laskavým svolením Hermes.com

So while these items may not be as exciting or jaw dropping as the big ticket purchases, they are absolutely good items and “smart choices” for those who would like to get a taste of Hermès without the huge financial commitment that is often involved. These are all reliable items that Hermès is known for and each is a worthwhile consideration for those who want to give this fashion house a try.

Hey, I’ve got some footnotes this time:

*  I really want to spell the plural “twillies”, but Hermès says it’s twillys.

** I didn’t want to interrupt my light post here, but you all must probably know that the very first time I wore my new Oasis sandals I absolutely fell down the stairs. It could have been the sandals, but it was probably me. Anyway, just be careful when wearing any new shoes.

*** I’m going to go out on a limb here and go over the confusing names of the enamel bracelets. despite what the web site says about current bracelet names, the Clic Clac was originally an enamel bracelet with an interlocking clasp which is no longer produced, and the Clic Hs were the bracelets with the H clasp. now it seems like the name is different based on width. To me this is a little confusing, but I don’t make the rules. While I’m at it, while doing a little checking for this post my SA informed me that the hinged clasp (“Charniere”) bracelets are going to be discontinued – replaced by the Clic H bracelets made with designs on them – which is why I have not included them here in this article.

Leave a Reply

Your email address will not be published.