Yves Saint Laurent Cabas Chyc je nyní detaily třídy Saint Laurent Paris Cabas Classique

o tom, jak by se Yves Saint Laurent posunul a skončil tím, že Saint Laurent Paris skončil jen mnohem více zmatený, jak se čas používal. Když byl Hedi Slimane odhalen jako nový inovativní režisér značky před měsíci, odhalil nové jméno linky. Zpočátku se zdálo, že nomenklatura „Saint Laurent Paris“ by se vztahovala pouze na připravené nošení a staré logo YSL. Počkejte však, pak bylo odhaleno nové logo, stejně jako PR oděv značky odhalil systém pojmenování, který zahrnuje Yves Saint Laurent, Saint Laurent, Saint Laurent Paříž a Saint Laurent od Hedi Slimane, v závislosti na typu produktu v obavě stejně jako přesně to, jak se jméno používá.

Osobně jsem se dlouho přestal snažit dekódovat, co je to, že se na nás Slimane i PPR snaží donutit. Snaží se, aby se „načtení“ stalo, a také se zdá, že mnoho módních pozorovatelů to úplně nedostává, možná hlavně proto, že nemohou přesně přijít na to, co jsou požádáni o koupi. Tito obavy nad brandingem vyzařovaly do jiných oblastí podnikání, stejně jako pro nás, obrovským problémem bylo vždy: „Co se v taškách stane?“ Vypadá to, že začínáme objevovat.

Nejprve debutoval tradiční Duffel Saint Laurent Paris, a přestože ji jiné publikace ohlašovaly jako další obrovskou věc, my (a vy, soudě podle komentářů) si nejsme tak jisti. Nyní je tu jemná proměna výjimečně úspěšných Yves Saint Laurent Cabas Chyc, která byla opětovná opětovná třída Saint Laurent Paris Cabas Classique. Možná jste v poslední době pozorovali nedostatek možností CABAS Chyc na obchodníky – pouze základy zůstávají na mnoha místech, navzdory zásilím letoviska 2013 přicházející doleva i vpravo. Zdá se, že to je výsledek nadcházejícího posunu produktové řady YSL (SLP?).

V Nordstromu je však taška, která se zdá být Cabas Chyc, nazývána CABAS Classique pro předobjednávku za 2 150 $, což je přesně stejné náklady jako střední verze chyc. Jediným rozdílem se zdá, že je výška tašky – Nordstrom se seznamem v devíti palcích, zatímco všechny seznamy, které mohu objevit pro předchozí design, to ideální kolem 11. Značka navrhla, že úpravy v tašce budou omezeny (až do veřejnosti Sazba zájmu se pravděpodobně začne zvyšovat), stejně jako rozdíl v rozměru dvou palců a mírná modifikace názvu jsou opravdu velmi málo. Rozdíl dvou palců lze dokonce přičíst rozdílu v měření požadavků mezi maloobchodníky; V tuto chvíli neexistuje žádná metoda. Osobně jsem trochu ohromen; CABAS byl již několik sezón a mohl by skutečně využít opětovné představení a je neobvyklé, že to Slimane odmítl. Stále přemýšlíte o kabelách Saint Laurent?

Leave a Reply

Your email address will not be published.