Úterý s Twiggers: Co znamená omezená vydání Louis Vuitton?

Všichni špičkové návrháři peněženky se hektičtí snaží nalákat u nových zákazníků a také udržovat jejich uznávané klientské náklady mnohem více a více. Louis Vuitton dělá každou sezónu pozoruhodný úkol udržovat své klienty spokojené. Každou sezónu jsme bombardováni hojným množstvím nových peněženek a příslušenstvím, které si můžete koupit, stejně jako mnohem častěji, než ne název peněženky, je splněno slovy omezené vydání. Tato dvě slova vyhláskují potíže s bankovními účty po celém světě, protože ženy se snaží být první na čekací listině. Omezené vydání je často srovnáváno s exkluzivitou a také budeme zaplatit přes 2000 $ za plátno, protože bylo vyrobeno pouze 5000!

Nedávno jsem přemýšlel, co znamená omezené vydání. Louis Vuitton právě nedávno znovu vydal řadu produktů s omezeným vydáním a následně mě přiměl k tomu, abych věřil o mé nákupy. Například skleničky na milionáři Sun byly nedávno znovu vydány minulé léto. Fantastické zprávy pro ty, kteří poprvé zmeškali, však pro ty, kteří měli štěstí, že získali poprvé poprvé kolem, jak se nyní cítíte? Osobně bych se cítil mírný a rozrušený, že podnikání bylo se mnou nečestné! Jako další příklad byl vydán monogram Olympe Nimbus na sezónu jaro/léto 2007 ve dvou barvách. Původně poskytnuto jako položka s omezeným vydáním, byla nyní znovu vydána na podzim/zimu 2007 ve dvou nových barvách a také v nové velikosti !! Monogram Miroir byl znovu vydán ve stylu Lockit. Stejně jako kabelka na srdeční mince, která se nabízela v týdnech, je rovněž znovu vydána v této nadcházející zimě !!!

To vše mě nutí skutečně věřit o nákupy, které provedu. Kupuji si tašku pouze proto, že je to omezené vydání, nebo protože se mi líbí taška? Kupuji tašku, abych ji využil, nebo ji shromáždil a v budoucnu ji potenciálně prodal? Pokud se znovu vydávají tašky i příslušenství, spustí hodnotu dalšího prodeje k poklesu a také programují exkluzivitu spojenou se značkou rovněž klesat?

Jak byste se cítili, kdyby se vám to stalo?

Zavolejte na číslo 1-866-Vuitton a získejte informace o nadcházejících vydáních s omezeným vydáním.

Monogram Olympe Nimbus Fall/Winter 2007 Opětovné vydání v Perle & Antracite
PM: 1950 $
GM: 2550 $

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.