The Darjeeling Limited

tři američtí bratři, kteří spolu nemluvili za rok, vyrazili na plavbu vlaku po celé Indii s plánem ocitnout se a spojit se navzájem – stát se opět bratry, jako tomu bylo dříve . Jejich „duchovní pátrání“ se však rychle otočí mimo kurz (kvůli událostem zahrnujícím volně prodejné zabijáky bolesti, indický sirup kašla a pepřového spreje) a nakonec se ocitnou uvězněné uprostřed pouště s jedenácti kufruje tiskárnu a laminující stroj. V tuto chvíli začíná nová neplánovaná cesta neočekávaně.

V Darjeeling Limited jsou některé speciální hostující hvězdy. Ve skutečnosti jedenáct z nich. Celá monogramovaná sada zavazadel, vytvořená Marcem Jacobsem pro Louise Vuittona.

(No, ve skutečnosti existuje patnáct hostujících hvězd, pokud počítáte obleky, které nosí všechny tři hlavní postavy a pás Owena Wilsona, který odpovídá sadě zavazadel, vše vytvořené Marcem Jacobsem pro Louise Vuittona.)

Sada zavazadel je krásná hnědá telecí kůže s výtisky slonů, zebrů, žiraf a palmy. Osobně jsem mohl udělat bez zvířat nebo palmů, ale zapadají do postav a filmu.

I když jsem si myslel, že film je velmi dobrý, zjistil jsem, že zírám na scénu v celém filmu. Během určitých scén jsem zjistil, že chci křičet na obrazovce, ale usadil jsem se, že jsem tiše zvolal: „Opatrně! To jsou kufry Louis Vuitton! “

Dávám Darjeeling Limited (a sada zavazadel) dva palec nahoru. obrázky pomocí Elle.

Leave a Reply

Your email address will not be published.