Slyšíme to pro tašku Ralph Lauren Ricky

, jen velmi málo věcí v módě je skutečně podhodnoceno. Jsme průmysl, který pravidelně chatuje a charakteristické kabelky získávají nadměrné množství chvály kvůli jejich schopnosti telegrafovat luxus a nákladnost; Existuje důvod, proč o tom mluvíme tašky a ne, řekněme, šátky. Když jsem však viděl novou celo-černou tašku Ralpha Lauren Rickyho mého přítele Dannyho, napadlo mě, že možná je Ricky přesně ten vzácný pták-podceňovaný, spal, ale absolutně ohromující návrhářskou tašku.

Ricky samozřejmě není úplně tajemstvím, ale protože Ralph Lauren je známý pro spoustu dalších skvělých produktů před taškami (a protože RL se rozhodne, že jej ve většině, pokud vůbec, prodává, letí a letí a bit pod radarem. Nemělo by to však; Taška je dodávána v celé řadě krásných barev, materiálů, tvarů a struktur, včetně výše uvedené „měkké“ verze, která je mírně nesmírnější, zahrnuje nosný popruh a má poměr sever-jih podobný Hermes Haut a Courroies.

Když už mluvíme o Hermes, vím, že mnoho lidí bude v pokušení porovnat tuto tašku s Birkinem. To je absolutně spravedlivé srovnání, zejména když zvažujete dvojité úchyty a strukturu horní klapky. Tam, kde tato taška uspěje, však jiné tašky podobné Birkin často selhávají (ahem, Saint Laurent), je však to, že design prošel dlouhou cestu k přidání stylu k tomuto slavnému designu. Ve skutečnosti bych šel tak daleko, že jsem řekl, že se mi to líbí lépe-má stejný dámský-klíčový vachý, ale je to odvážnější. Nemluvě o tom, že i když drahé, není to zdaleka tak extravagantně ceny, jak by to mohlo být. Vyzvedněte tuto verzi v duze barev za 3 500 $ pomocí Ralpha Lauren.

Leave a Reply

Your email address will not be published.