Kotur řeší otravný večerní taška iphone vydání

Awards Season vždy dává spojky na naši mysl, stejně jako pokud jde o výběr kousnutí večerní tašky, vždy máme přesně stejný problém: zaklínění telefonu do krabice Spojka v metodě, která se také hodí k našim klíčům, peněžence i rtěnce. Získání mého telefonu je vůbec obtížné, zvláště když na něm má situaci (nahé iPhony, mě nervózní), ale přístup k němu po celý večer, aniž by narušil jemnou rovnováhu obsahu mé tašky, je dobře nemožné. Kotur #getsmartbag elaphe minaudiere přišel s alespoň jednou metodou k vyřešení tohoto problému: otočte telefon na vnější stranu vaku. tak dobře.

Nejprve jsem se obával, že toto umístění by motivovalo škrábání obrazovky, ale pojďme se s tím vypořádat: můj telefon je neustále venku, srazí se s stolníky, bary, stejně jako okraje talířů na večeři, stejně jako všechny typy Jiné věci, nemluvě o obsahu mé tašky, se kterým se musí potýkat s pravidelným. Zejména při převrácení se to nezdá být žádným typem riskantnějších, stejně jako kontrola Twitteru nebo odpovědi na text by bylo docela snadné. Pro fotografie se situace část vaku odvrátí z těla (obecně je zajištěna magnetem), což vám umožní podrobit čočku. Několikrát jsem s tím věřil, stejně jako jsem nebyl schopen zjistit žádný typ zřejmých nedostatků stylu, což je relativně působivé, když přemýšlíte o tom, že se návrháři pokoušejí objevit metodu k vyřešení vytrvalosti Problém s výkonem peněženky, které řešilo jen málo dalších.

Nejviditelnějším omezením je samozřejmě to, že taška bude tvarovat pouze iPhone 5, 5C nebo 5s, ale pokud jste na trhu nákladnou spojku, pak jste s největší pravděpodobností pravděpodobnější, než je typické, že máte Většina aktualizované verze nejmodernějšího telefonu na světě. Jednotlivci Android mají štěstí, ale k tomuto pocitu se s největší pravděpodobností využívají, že? (Uvádím, že v Commiseration jako bývalý uživatel Androidu. Zpět v mém dni jsme ani neměli Instagram.) Koupit s Net-A-Porter za 400 $.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.