MM6 Maison Martin Margiela Suede Pouch

Existuje něco, co jsem o Maison Martin Margiele hodně slyšel. Je to malá fráze, stejně jako to začíná takto: zpět, když byla Margiela dobrá … atd. To je trochu depresivní, stejně jako někteří mohou věřit, že se to vztahuje na tento šikovný malý pytel, nesouhlasím. Naopak, věřím, že tento semišový pouzdro MM6 Maison Martin Margiela je dostatečně podceňován, aby byl zcela elegantní.

Je to úplně semiš, ale to způsobuje nádhernou letní tašku. Navíc přidává další texturizovaný dotek vašemu oblečení, což znamená, přiznejme si to, hlavně bavlnu v tomto ročním období. Stejně jako barva je druh zmírněného indiga s nádechem šedého, nečekaného pro léto. Možná je to jen proto, že v létě ráda používám zimní textury a barvy, které poněkud zaměňují lidi, ale tento pouzdro na mě roste více a více.

Je to tak jednoduché, že by bylo vánek spárovat s čímkoli- a také vypadat bez námahy. Obrovské přílohy Gunmetal přidávají ke všemu fascinující aspekt, takže je to trochu mechaničtější, ale stále výjimečně snadné. Měl bych však nosit na straně loga. Kupte si s Saks za 265 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.