PURSEBLOG se ptá: Co vám záleží při online nakupování?

Mám přiznání: Jsem posedlý dopravou zdarma a výnosy zdarma. Nepotřebuji zásah; Moje posedlost, na rozdíl od většiny, je zcela racionální. (Podle mě.)

Snažil jsem se znovu přečíst své stopy a podle mého opatření to všechno začalo, když jsem objevil ASOS v roce 2011. Pokud nejste známí, je ASOS webové emporium se sídlem ve Velké Británii plné převážně cenově dostupného, ​​módního oblečení. Je to něco jako Zara, pokud byl výběr Zara větší a nesl více velikostí a značek. Byl jsem nervózní to zpočátku vyzkoušet, protože společnost byla v USA stále relativně neznámá, ale web slíbil dopravu zdarma a bezplatné návratnosti v každé objednávce, bez ohledu na to, pořád, tak jsem si myslel, že riziko je minimální.

Nejen, že jsem skončil milováním ASOS (o čtyři roky později, zřídka není v žádném okamžiku alespoň jeden kus oblečení ASOS na mé osobě), ale byl jsem zcela zkažen zásadami přepravy a návratu společnosti. Nyní hledám věci, které chci v obchodech s podobnými zásadami, pokud je to vůbec možné, a naštěstí si mnoho online maloobchodníků uvědomilo, že je to skvělý způsob, jak nalákat zákazníky-s Porter, Shopbop, Nordstrom, Neiman Marcus, MatchesFashion.com A Barneys všichni nabízejí službu na amerických objednávkách. Objednal jsem si od všech.

Přimět mě, abych si objednal něco z webu, který mě přiměje k tomu, abych ho obdržel nebo vrátil, a obvykle jsem na sebe, abych si objednal, že jsem si objednal, že jsem si objednal něco z webu. Pro mě to není totální dealbreaker, ale má to obrovský vliv na mé nákupní a nákupní chování.

Všichni máme své preference v online nakupování – slyšet vaše v komentářích.

Leave a Reply

Your email address will not be published.