Dicha Pavlova Bag

Včera jeden z našich okouzlujících australských čtenářů, Baguette, napsal, že mě požádá, abych zvážil v tašce Dicha Pavlova. Protože jsem vždy potěšen, že jsem zavázal někoho, kdo již provedl práci na nalezení tašky jménem, ​​jsem tu, abych uspokojil její žádost.

Je to milenec vintage stejně jako já, což pro nás oba také rozšiřuje lásku jak o obou dílech ve stylu vintage, které ve skutečnosti nejsou staré a obnovily věci, které vypadaly nové. Taška Dicha Pavlova je posledně jmenovaná, ale bohužel to nefunguje pro mě ani pro čtenáře, který mi ji upozornil. Nemohl jsem vám přesně říct, proč se to Baguette nelíbí, ale můžu mluvit za sebe a říci, že je to příliš mnoho.

Každý má své vlastní představy o tom, co dělá dobrý ročník, a proto je hledání nálezů tak zábavné. Pro mě se mi líbí kousky, které opravdu ztělesňují konkrétní vzhled nebo materiál, který byl populární v minulé éře – Art Deco, kamínky, smalt, zvířecí manžety. Přitažlivost ročníků nebo inspirovaných kusů, které si vyberu, je v jejich schopnosti evokovat určitou náladu, kromě skutečnosti, že jsou jedinečné.

Když se kus příliš přeplněný, ztratí část svého kouzla. Nejen, že je tento sáček vyroben z kovové sítě, samostatně zaneprázdněný materiál, ale je zdoben broskvovým zbarveným sekvenovaným sametem, co lze popsat pouze jako korálkové flitry, a přelitý krystalickou sponou. Na malé, elegantní tašce, která má evokovat ženskost středního století, se vintage kouzlo příliš zmatí se smíšenými zprávami všech materiálů. Někteří lidé již chybně věří, že „ročník“ je synonymem „lepkavého“ a „gaudy“ a tento taška nedělá nic pro rozptýlení tohoto mýtu. Projděte si Net-a-Porter UK za 426,0 GBP

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.