Polštář Olivia Harris Washed Lambskin Hobo

Chápu, že to může být nová věc nejlepší, ale nemohu se prostě dostat za celý „denimový“ trend. Ať už je to skutečné džínoviny nebo kůže, aby vypadala tak, že to vypadá, stále se trochu ušklíbl, nedobrovolně, kdykoli to vidím nebo slyším zmínit. Nenosím moc denimu, stejně jako Blue není přesně moje barva go-to (která by byla černá).

Kdybych si však musel vybrat jeden z jarních džínových tašek, jak se dosud upřednostňoval, byl by to polštář Olivia Harris, který umyl jehňat. Hlíbím svou volbu na použití slova „Lambskin“ v názvu vaku a krásného odstínu modrého, který si lidé v Olivii Harris vybrali.

Pokud odložíte vzorec stranou (což se snažím, mentálně, pro celý módní průmysl. Je to něco jako snažit se přemístit věci s vaší myslí), tato taška je přesně to, co hledám: měkké, funkční, také Stejně jako u vnější kapsy obrovské pro můj ostružinu. Zdá se, že kůže je dotyková, stejně jako zcela zvětralá, stejně jako široký popruh by byl na mém rameni takto pohodlný. Pokud se pokusím na to opravdu obtížné se na to dívat jako na džínové/kožené hybrid, objevím to úplně hezké. Nákup s Bloomingdale’s za 575 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.