Ručně přenášené totes jsou jarní hodně elegantní a také nejméně praktický vzorec

, pokud jste minulý týden zkontrolovali můj publikování o neočekávané převahy spojků s horním popruhem, pravděpodobně jste s několika z nich známí pár z toho, co Chystám se uvést o vzoru, který s nimi vzrostl: ručně přenášené totes. Vzorec se rozšířil mezi novou plodinou nezávislých značek, které se zaměřují na typ elegantního, moderního vzhledu, který se může objevit v šatníku hvězdy ve stylu ulice (nebo mnohem důležitější je, v šatníku milionů lidí Kdo je posedlý nad nimi na Instagramu.) V situaci těchto totes je však jeden obrovský rozdíl: vzorec byl zahájen hlavní značkou, i když ostatní z jejich postavy byli pomalejší.

Vlastně pojďme zálohovat; Bylo by mnohem přesnější uvést, že tento vzorec má dva obrovské zakládající vlivy. Za prvé, Gucci vyšel se svými významnými totes loga XL, což jsou velké, obdélníkové sáčky, které fungují pouze tenký otvor nahoře, se kterými se má zasunout prsty. Přibližně ve stejnou dobu, řádek debutoval svým tržním tote, který byl prstencovou ódou do prominentního stylu sáčku 60. a 70. let. Nejvýznamnější věcí na obou bylo, že to byly velké tašky, které jste si nemohli přinést na rameno, stejně jako v situaci Gucciho tote, nemohli byste to ani přinést na předloktí.

Není překvapením, že jiné značky, které obvykle zůstávají s vysokým objemem, se v této myšlence trochu styly nakupující. Nejen, že téměř všechny tašky mají nyní možnost přenosu ramen, ale mnoho tašek s horními úchyty má dokonce volitelný popruh, který umožňuje přenášet crossbody. Spotřebitelé posledních deseti let požadovali výkon a hlavně ji získali; Když však dosáhneme výšky funkční, kam však jdeme opačným směrem?

Řádek je obecně nezávislá značka pracující ve velkém, špičkovém měřítku a Gucci pod Alessandro Michele přijala široké experimentování a také obrovské množství možností stylu, místo aby jen vytvářela tašky s vysokým soukromým prodejem. Tato mentalita je mnohem více podle nezávislých značek, které uvažují o tom, že přijaly trend, které hlavně nemají obchodní rady, které vyžadují, aby potěšily nebo prognózy prodeje vysokého, což jim poskytuje mnohem více estetické všestrannosti k prozkoumání Styly, které mají menší přírodní publikum.

Jak však uvidíte, několik Gucciho konkurentů se zachytilo. Stejně jako pokud se stále obáváte funkčnosti, nebojte se – pár z těchto stylů také zahrnuje volitelné nosné popruhy.

Kult Gaia obrovský bambusový tote
230 $ pomocí Net-a-Porter

Danse Lente Nour Tote
575 $ pomocí Net-a-Porter

Elizabeth a také James Market Buyer Tote
345 $ pomocí Net-a-Porter

Fendi Runaway Tote
3 650 $ pomocí Nordstromu

Flynn Hampton Tote
450 $ pomocí Shopbop

Frances Valentine Big Bamboo Shopper
195 $ pomocí Shopbop

Future Glory Co. Estella maxi tote
475 $ pomocí ShopBop

Logo Gucci Top Manage Tote
980 $ pomocí Gucci

Manu atelier trojúhelník tote
655 $ pomocí ShopBop

Off-White Printed Tote
1 275 $ pomocí Net-a-Porter

Sara Battaglia Helen Tote
570 $ pomocí Net-a-Porter

Simon Miller Burch Tiny Tote
435 $ pomocí Net-a-Porter

Steven Alan Blake Basket Tote
295 $ pomocí Shopbop

Tara Zadeh Roshan Tote
890 $ pomocí Net-a-Porter

Welden Sonder Tote
595 $ pomocí ShopBop

Leave a Reply

Your email address will not be published.