Hermès klade nový důraz na zip Herbag, přidává nové verze dostupné online

do té míry, že každá kabelka Hermès může být podceňována, vždy jsem si myslel, že zip Hermès Herbag byl podceňován. Má okamžitě rozpoznatelný tvar Hermès, hodně podobný mnohem formálnějšímu a drahému tašku Kelly, s jemně roztříštěnou stranou a zavřenou horní chlopeň. Konečně, Herbag získává kreditní skóre, které má být splatný, nejprve s předním a středovým místem v Resort Resort 2019 Runway Show a nyní s novou dostupností na webových stránkách Hermès.

Na rozdíl od mnohem populárnějšího a formálního Birkin nebo Kelly, Herbag Zip obvykle nevyžaduje čekací list a občas přichází do skladu na webových stránkách Hermès. Díky jeho obecné dostupnosti a cenově dostupné (vzhledem k jiným produktům Hermès) je pro nové kupující Hermès optimální možností, jak se chytit jeden z tašek na den značky v typické struktuře Hermès, aniž by se příliš přiblížil pětimístné cenové bod Možnosti zipu Herbag, které jsou v USA, které jsou v USA, prostřednictvím webových stránek značky, jsou oceněny na 2 550 $.

Nižší cenová bod je to, že herbag zip je mnohem základní než Kelly ve svých detailech a dokončeních, ale je tu také další velký rozdíl: tělo tašky je vyrobeno z textilu místo kůže a ta textilie je jedním z Hermès’s Různé plátna. (Ano, samozřejmě značka jako Hermès má několik možností plátna.) Ačkoli plátno vypne některé nakupující, myslím, že to dává tašce mnohem příležitostnější vzhled, který je skvělým rovnováhou pro některé z značky mnohem formálnější, zapnuté -Po možnosti.

Plátno je oříznuté hovězí chlopní a jak hornímu spravování, tak nošení popruhu, který je odnímatelný zvláštním způsobem: odšroubováním odstranění tyče, který běží pod klapkou sáčku, což vám umožňuje odstranit popruh. (Na konci je kus hardwaru pro snadné odstranění a výměnu.) V závislosti na verzi, kterou si vyberete, mohou kožené akcenty odpovídat plátnu nebo kontrastu, ale mezi těmito možnostmi není žádný rozdíl.

Interiér sáčku je jen jeden velký, otevřený kompartment, neomezený a bez kapes. Zadní strana vaku však používá kapsu pouzdra, která má dobrou velikost pro telefon, a je zcela oříznutá v kůži a zipech. (Název tašky.) V současné době webová stránka Hermès používá tři možnosti Herbag ZIP; Podívejte se na ně níže.

Hermès Herbag Zip Bag
2 550 $ pomocí Hermès

Hermès Herbag Zip Bag
2 550 $ pomocí Hermès

Hermès Herbag Zip Bag
2 550 $ pomocí Hermès

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.