Collection Cara Delevingne Styles Capsule Collection pro Mulberry

po Middling výsledcích s taškou Mulberry del Rey, Mulberry vybral pro další spolupráci s módou mnohem více módní jméno. Supermodelka okamžiku, kdy se Cara Delevingne přihlásila ke stylu („design“) a zástupce tašky Mulberry Cara Delevingne, která je k dispozici ve třech velikostech, z nichž všechny jsou převoditelné mezi přenášením i batohem.

Úplně první běh sáčků bude nabízen v prošívané kůži, dvou odstínech camo-tisk lýtkových vlasů a také jedna omezená edice prošívaná verze, která obsahuje lví hlavy v rámci prošívání sáčku. Delevingne má skvěle tetování lví hlavy na jednom z jejích prstů, což byla pravděpodobně motivací tohoto konkrétního ozdoby. Žádná z ostatních tašek není zaznamenána jako omezená vydání, takže můžete očekávat, že linka bude online do budoucnosti, pokud spotřebitelská úroková sazba vyžaduje její přítomnost.

Před taškou Lana Del Rey měl Mulberry velký úspěch, který spojil svůj vůz ke stylu hvězdy Alexa Chung (abychom si nepamatovali, že Mulberry Alexa je pojmenován po ní). Delvingne se však ukázalo, že Delevingne se ukázalo, že je tržní posedlostí i paparazzi magnet, takže její vliv může hodně udělat, takže její vliv může být hodně, takže její vliv, který se o ni mezi špičkovými diváky cítil jako nesprávný krok, avšak delevingne se ukázalo, že je tržní posedlostí i paparazzi magnet, takže její vliv může dělat hodně Více k pohání těchto tašek do říše Alexa zasažených. Jako tašky jsou velmi obvykle typicky moruše a také v některých metodách podobných stále populárním Bayswater, takže fanoušci vzhledu značky pravděpodobně nebudou mít problém zahrnovat tyto nové tvary. Prohlédněte si obrázky z Londýna, který odhaluje níže, kromě Mulberryho obrázků nadcházejících tašek. Náklady ještě nebyly uvolněny, stejně jako můžete očekávat, že se tašky objeví kolem konce léta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.