North Face X Gucci Kapitola 2 je zde

High Fashion World není cizí úžasným kolážům a v loňském roce, v přemístění, které se cítilo neočekávané, ale fungovalo tak dobře, luxusní italský dům Gucci se spojil s venkovními odborníky na severní tváři. Sbírka zahrnovala RTW a příslušenství pro muže i ženy a byla to stejné díly elegantní, trendy a funkční, všechny svázané v pěkném balíčku. Tento balíček obsahoval speciální značkové podrobnosti od obou značek. Partnerství, zdánlivě nepravděpodobné duo, spojilo závazky obou značek k rozvoji a udržitelnosti s nádechem inspirace od hledačů dobrodružství. První splátka sbírky byla spuštěna s takovou fanfárou, která se kusy vyprodaly extrémně rychle, a nyní se podíváme na kapitolu 2, která právě zasáhla Gucci.com.

Kapitola 2 vyzvedne tam, kde první kapitola skončila, a zůstává věrná hlavním hodnotám kolekcí ducha průzkumu ve všech jeho podobách. Kolekce opět slaví sebepoznání a sebevyjádření, dvě hodnoty, které definují obě značky.

Druhá sbírka je zobrazena v ohromujících snímcích kampaní na Islandu. Je vybaven řadou velkolepých krajin, od sopečného černého písku po malebné zelené kopce a ledovce klesání čelistí. Tyto scény vytvářejí ideální pozadí, které představí tuto speciální kolekci křížových kategorií pro muže a ženy, která se skládá z připraveného k nošení, příslušenství, zavazadel a bot. Gucciův klasický monogram GG se objevuje po celé, na botách a reimaginované styly z proslulých siluet 90. let na severní tváři. Sbírka navíc předvádí výhradně vyvinutý výběr svrchního oblečení, který reimaginuje renomované styly ze 70. let s novou technologií.

Kolekce North Face X Gucci pokračuje ve svém závazku podporovat udržitelné firemní postupy pomocí Econyl®, což je nylonová tkanina vytvořená z regenerovaných materiálů. Kolekce bude k dispozici ve vybraných obchodech a vyskakovacích okruzích Gucci. Speciální vyskakovací okna instalace a skladování se v USA otevře v novém roce v New York’s Fifth Avenue, Aspen a Chicago v USA. Výběr bude také k dispozici v obchodech North Face v New Yorku, Pekingu, Šanghaji a Tokiu. Podívejte se na mnohem více z kampaně níže.

Nakupujte North Face X Gucci přes Gucci.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.