Blízký pohled na bvlgari serpenti trvale tašky

Existuje jen málo tašek tak krásných, jak Bvlgari produkuje, stejně jako mnozí první věří o značku pro její vynikající šperky, ti, kteří tašky jsou součástí rostoucího jako jako jako rostoucí jako stejně jako extrémně loajální fanbase. stejně jako to je s velkým důvodem. Vidím kromě BVLGARI spoustu tašek, avšak extrémně jen málo takto taktě integruje umění módních šperků i kůže.

Pro značkové tašky existuje konstantní touha, které nejsou to, co vidíte na všech, stejně jako výplně BVLGARI, které potřebují. Právě zde je lepší pohled na mé osobní preferované tašky před značkou, BVLGARI SERPENTI trvale tašky. Každý z nich má jedinečné linie spolu s ikonickým uzavřením hadí hlavy, které je domácím znakem. Mosazná zlatá hadí hlava má černou a bílou smalt s ekologicky šetrnými malachitovými očima. Funguje to krásně na taškách a nabízí ohnisko, které skvěle vyniká.

BVLGARI SERPENTI Trvale Crossbody Bag (také na obrázku v hrdinu výše) je prominentní verze tohoto sáčku, která nabízí kromě řetězu a koženého ramenního popruhu strukturovanou horní rukojeť. Exteriér má hladké telecí kožené panely v zcela docela Rosa di Francia odstín růžové, které překrývají, aby vytvořily jedinečný styl aspekt, který přidává dimenzi. Když otevřete tašku, jste spokojeni se třemi oddíly a záda nabízí malou otevřenou kapsu s připojeným kovovým zrcadlem, což je skutečně extravagantní dotek. Ramenní popruh, který používá řetězec ve tvaru hada spolu s kůží, kde bude sedět na rameni, je odnímatelný i nastavitelný. Rozměry jsou 7,1 ″ x 5,9 ″ x 3,7 ″. Nakupujte přes Bvlgari za 2 450 $.

Existují různé velikosti této domácí svorky, stejně jako pokud hledáte novou mini tašku, je Serpenti natrvale mini taška omračovatelem. Aspekty stylu se přenášejí z každé velikosti této sáčku, včetně kožených panelů, které sedí na vrcholu vnějšího sáčku. Vzhledem k tomu, že velikost je kompaktnější, interiér nabízí dva oddíly a záda má také otevřenou kapsu se zrcadlem. Chápu, že všichni máme naše mobilní telefony a také kontrolovat zrcátka pomocí našeho fotoaparátu na našem telefonu, avšak zrcadlo v tašce je mnohem plynulejší a také se cítí tradičnější a intimnější. Rozměry jsou 6,5 ″ x 4,3 ″ x 2 ″. Cena je 1 750 $ přes Bvlgari.

Zde můžete nakupovat všechny tašky Bvlgari.

Leave a Reply

Your email address will not be published.