Purseonals: Gucci Lady Snirrup Top Deal With Bag

Dlužil jsem vám všechny pursící už nějakou dobu, a ačkoli to už je nějakou dobu, myslím, že tento konkrétní purseonal stojí za to čekat. Tento podzim a zimu jsem se znovu zamiloval do Gucciho, natolik, že moje současná taška je moje Gucci Lady Stirrup Top Deal With Bag. Tato taška byla dokončena v ideálním burgundském odstínu a kombinuje strukturovaný ladylike design s dotykem klasického Gucciho, které jsou známé a dobře milované. Na oběd nedávno se mě někdo zeptal, jaká je moje oblíbená taška v tuto chvíli; Měl bych říci, že je to ta taška Gucci. Dovolte mi tedy dostat se do podrobností pro vás všechny!

Zde je, jak se moje top grucci lady lady top se zabývá skóre taška v našich hodnoceních Purseblog Purseonals:

Estetika
Jak jsem řekl výše, taška je prostě ohromující. Od chvíle, kdy jsem na to položil oči, jsem věděl, že to chci mít. Gucci třmen je inspirován renomovaným modelem, a zatímco třmenové sáčky přicházejí v řadě měkkých stylů, strukturovaná rámová verze mě okamžitě upoutala.

Barva této sáčku je úžasná, s trochou ombre dotek na vzdálených okrajích vaku a tmavším šitím – vše o tom jen objevuje. Dalším aspektem designu, který zbožňuji, jsou cvočky v horní části rámu, což je přírůstek na trendu, aniž by byl přes palubu. Všechno o této tašce křičí ladylike, a proto je jméno tak vhodné.

Skutečností situace je taková, že většina kabelek má tendenci vypadat podobně podobně, a to jsou ty, které stojí od sebe, které mě vždy upoutají. Vypadá to, že každý, kdo mě viděl nosit tuto tašku, mě komplimentoval, a těším se, až ji budu používat roky.

Použitelnost + funkčnost
I když tento design nemá přijímání popruhu, tato taška je mnohem užitečnější, než jsem si dokonce představoval. Zarámovaný vrchol lze snadno otevřít sevřením stran horní spony a taška se plně otevírá prostornému interiéru. Také se mi líbí přidání přední kapsy, která má chlopeň s koženým skluzavkou. Tyto dvě hlavní úložné prostory jsou k dispozici kromě sebe navzájem, což zvyšuje funkčnost tašky.

Rád přemýšlím o této tašce jako na můj tašku Mary Poppins, protože je mnohem větší, než se zdá. Rozměry nejsou příliš objemné, ale umožňují nosit tuny předmětů. Vnitřek vaku má několik kapes – jeden zip a dva otevřené – které také pomáhají oddělit věci. Může být trochu náročné najít věci v hlavním oddílu (položky se schovávají v zákoutí interiéru a při hledání se trochu dostane do cesty), ale celkově je tato taška skvělá, když se týká použitelnosti a funkčnosti.

Kvalita + konstrukce
Tato taška je bezvadně vytvořená a použité materiály jsou prémiové, ale můj problém se týká dokončení kůže na této tašce. Kůže z tvrdé krabice je požehnáním i kletbou – je odolná a krásná, ale také snadno ukazuje škrábance. Jsem znám dítěti, své tašky a tato krásná taška není výjimkou, ale i s tím, jak jemně s ní zacházím, ukázaly se některé škrábance. V průběhu času se opotřebení vyrovná a nechá tašku vypadat, jako by byla stejně milovaná, ale v počátečních fázích to vyniká. Může to být kvůli mé osobnosti typu-A, ale mít tašku, že je narušení, je osobní mazlíček.

V opačném případě je kvalita této tašky ohromující, bez detailů nezůstala nezúčastněná a každý materiál byl zvolen s péčí. Konstrukce je také vynikající; Ve skutečnosti je tato taška tak krásně konstruovaná, že je oživila mou lásku k Gucci. Řemeslné zpracování je samozřejmě klíčové a tato taška se vrací k základům značky a předvádí kouzlo, které jde do výroby jemné kožené tašky.

Hodnota
Omlouvám se své krásné dámě, protože je tak velkolepá taška, ale její cena je na vysoké straně. Seznamoval jsem se s luxusním zbožím a jejich cenami, ale některé tašky mě stále trochu zaměňují, a to se stane jedním z nich. I když chápu, že řemeslo je třeba vzít v úvahu spolu s materiály, cenový štítek 4 650 $ obvykle přichází s nějakou exotickou pokožkou.

Nechápejte mě špatně; Oceňuji každý detail této tašky, ale nemohu říci, že všichni ostatní uvidí, že když uvidí tuto cenovku.

Prvek „to“
Do této tašky jsem se zamiloval, protože je to faktor „to“. Taška se mnou mluvila a dodnes se mnou mluví. Tvar stojí kromě jiných příslušenství na trhu a barva je nejen velmi vyhledávaná pro příslušenství nejlépe, ale dobře to funguje s řadou odstínů v šatníku. Ladylike strukturovaná silueta vždy najde místo v mé sbírce a moje taška, která vyplní tento účel nejlepší, je moje gucci dáma.

Celkové skóre
Tato taška má v sobě vše, co chci – styl, kouzlo a milost. Čím mnohem víc to nosím a tím více se na to dívám, tím více se zamiluji. Přál bych si, abych to našel dříve, ale jsem tak nadšený, že to teď mám jako součást své sbírky. já buduMilujte tuto tašku pro nadcházející roky a já věřím, že za 20 let bude také moje dcera. Taška také přichází v krásné modré kůži a černé semišové verzi. Nákup prostřednictvím Gucci za 4 650 $.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.