Představujeme Fendi Pico Baguette

Malé i mikroak tašky byly pro roční období věcí, ale právě když jste věřili, že možná, sorta, comeback obrovské tašky by odstrčil svou menší konkurenci, zobrazené přistávací dráhy SS20, zobrazené přistávací dráhy SS20 v opačném případě. Malé i ultra-mini aka mikro tašky jsou tady, aby zůstaly. Navzdory pravdě, že je nepopiratelně nepraktické přinést každý den jen mikroak tašku, jsou stále milou a zábavnou metodou, jak se odhalit. Ať už ji přivedete do jedné další tašky, nebo ji využijete jako módní šperky nebo kouzlo tašek, vzorec mikro vaku je stejně nepopiratelně rozkošný, jak je nepraktický.

Fendi je nejnovější značkou návrháře, která představí malou tašku. Název s názvem Pico Bageette je ovlivněn jednou z nejmenších měrných jednotek, po mikro i nano. Pico byl poprvé viděn na fendiině jaro 2020 přistávací dráhy a nyní je nyní nejpříjemnějším členem rodiny Baguette. Pico Bageette je zazvonění pouhých 4 cm x 4 cm a je nejmenší taškou, kterou si můžete koupit. Pico je vytvořeno z vyšívaných mikro a makro korálků, nabízí se v různých barvách i vzory, některé s okrajovým detailem i některé bez.

Hra na malých taškách, tisková zpráva pro značku vysvětlila, že taška má „zábavnou multifunkční roli“. Může být použit jako kouzlo, použité křížové tělo nebo zobrazeno kolem krku jako náhrdelník. Pico Baguette prodává za 750 $. Najděte mnohem více prostřednictvím Fendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.