Perfektní kabelka pro různá mezinárodní města

je vnímána jako čas zázraku a vzrušení, ale zjistí, co taška přinést může být někdy stresující. Zde je několik mých návrhů, které vám pomohou cítit se pohodlně a připravené na vaše další velké městské dobrodružství.

New York City

NYC je plný věcí, které můžete vidět a dělat. Oprávněně známý jako město, které nikdy nespí, existuje určitý shon a ruch vždy cítil, když navigace kolem Velkého jablka. Přestože je k dispozici mnoho možností dopravy, téměř všechny budou stále vyžadovat obrovské množství chůze, běhu a davu, aby se dostali a sem.

Ať už se rozhodnete navštívit během jedné z lepkavých, vlhkých léta nebo studených zasněžených zim, je nejlepší se připravit na úžasně malebné procházky s něčím stylovým a praktickým jako batoh Prada Nylon. Navrhuji to dostat do černé nebo jiné tmavé barvy, protože město může být docela špinavé. Pokud dáváte přednost něčemu trochu elegantnějšímu, můžete se rozhodnout pro něco v odolné koželém Saffiano v Pradě.

PADA NYLON BATYPACK
přes Bergdorf Goodman

1 750 $

Řím

Řím je úchvatně krásné město definované slávou jeho bývalé říše.

Je to také velmi hlasité, přeplněné místo, které se z vaření pod Středozemním sluncem rychle zahřívá. To může vést k denní únavě (zejména kvůli veškerému víně, které budete pít), a vystaví vás riziko, že na okamžik necháte strážce dolů ﹘ Perfektní podmínka pro prowling kaptačky hledající jejich další snadnou značku.

Zkuste přinést kabelku, která se upevňuje, ale nebude kompromitovat na leštěném standardu italské módy. Navrhuji roztomilý taška kbelíku s horním uzavřením, jako je taška kbelíku Chloé Roy.

Chloé Roy Bucket Bag
Via Fashionphile

595 $

Bonusové body, pokud je dostatečně malý, aby se vešel do úložného prostoru Vespa.

Barcelona

Barcelona je pulzující městské centrum plné barevných mozaik a nádherné architektury. Vibrace je velmi mladistvá a odvažuji se říkat – bipstestry, ale se zjevnými historickými kořeny.

Budete dělat hodně chůze nebo jezdit na autobuse, protože metro zavírá mnohem dříve než u většiny ostatních měst, takže buďte připraveni nosit něco, co pohodlně spočívá na rameni.

Vrcholní tašky v neutrálních tónech jsou skvělou volbou, pokud se chcete hodit s nativními obyvateli. Navrhuji něco s geometrickou nebo asymetrickou strukturou, aby vzdal hold historii designu města. Skvělá volba je taška na kožené horní kousky Ostra od Carolina Santo Domingo.

Carolina Santo Domingo Ostra Top Handle Bag
přes Neiman Marcus

695 $

Paříž

Paříž je známá svým pouličním stylem (mimo jiné) a je také nejpravděpodobnější, že se budete nějak cítit pod i převlečením současně.

Upřednostňovaný styl je jednoduchý a podhodnocený, ale s kouzlem, které pochází z kvality oděvů. To je skvělé pro nás „Lazier“ dámy, které se dávají přednost pohodlněji a nízkým klíčům.

Má docela mírné podnebí, takže může zchladnout, aniž by došlo k mrazu a má pěkná pohodlná léta. Rozsah teplot vás může inspirovat k neustálému přepínání příslušenství, ale pokusit se je udržet jednoduché. Vaše nejlepší sázka bude minimalistickým crossbody, ale pokud se chystáte na vyspělejší vibraci, můžete si také vybrat strukturovanou tašku s horní úchytkou. Experimentujte s barevnými popy! Líbí se mi vzhled tašky Yellow Celine Box.

Vak Celine Box
Via Fashionphile

2 100 $

Londýn

Londýnovo drsné počasí ponechává jen málo nadšené, ale město je stále hlavním hráčem ve světě módy a přichází s určitými očekáváními.

Britové milují dobrý vrstvený vzhled, protože je chrání před mokrou a větrnou povahou města, které nikdy nedosáhne nad 80F, a to ani v létě. Spárujte to s velikostí populace podobné velikosti NYC a musíte se rozhodnout pro něco trochu městského a odolného počasí než obvykle.

Pěkný tmavě zbarvený nylon nebo plátno vám bude dobře sloužit. Pokud jste tak nakloněni, můžete si také rozhodnout pro pokorné výtisky, jako je Plaid nebo Houndstooth, ale při cestování po podzemí si ujistěte, že si tašku držíte blízko sebe.

Líbí se mi Ella Plaid Tote od Tory Burch nebo Celine’s Tweed Nano Druggage Tote in Tan.

Celine nano zavazadla
přes 24s

2 100 $

Leave a Reply

Your email address will not be published.