Podrobný pohled na tašku Goyard Plumet, jeden z nejnovějších stylů značky

minulý měsíc jsme to slyšeli s Grapevine, že Goyard přidal tři nové přírůstky do své sestavy tašek i příslušenství. V těchto zbrusu nových kusech je malá – ale neuvěřitelně funkční – peněženka z chlopsu, stejně jako díky našim dobrým přátelům na Goyardu, dokázal jsem si dát ruce na jeden, aby pro vás všechny vyhodnotil. Dnes jsem nadšený, že vám mohu poskytnout podrobnější pohled na Goyard Plumet.

Plumet byl ovlivněn odnímatelným vnitřním pouzdrem ikonického i neustále populárního Saint-Louis Tote. Plumet je lehký a také dělá super praktický den pro ženu na cestách. Plumet peněženka je nejbližší věc, kterou jsme tedy viděli daleko od Goyardu k peněžence na řetězci, což je obvykle nezbytným vstupním kusem ve sbírkách většiny návrhářů.

Tento jedinečný kus je poškozen do tří samostatných úložných prostor. Střední kompartment ZIP odděluje dvě větší oblasti kompartmentů. Přední i zpětné kompartmenty obsahují sloty pro karty, díky čemuž je tato peněženka extrémně na východ, protože existuje spousta úložiště. Můj telefon ve tvaru dobře v jednom oddílu, zatímco jsem dokonce dokázal ve tvaru slunečních brýlí uprostřed, držel v tenké tkanině. Zatímco kožený popruh je zcela odnímatelný, není nastavitelný, což je jedna z jediných nevýhod k Plumetu. Vzhledem k tomu, že popruh je odnímatelný, může tento kus také fungovat spíše jako spojka nebo organizační pouzdro na přenášení nebo větší sáček. Vnější chlopň se zavíráním zavřená zavřená zavřená, stejně jako je velmi jednoduchá, aby se dostala dovnitř, stejně jako z cesty, což je další prvek tohoto kusu, který zbožňuji. A konečně, Plumet je samozřejmě postaven z Goyardova kultovního goyardinového plátna, které je velmi odolné a lehké.

Celkové rozměry Goyard Plumet jsou 8,1 ″ L x 5,5 ″ W x 0,4 ″ D. Speciální barvy maloobchodní za 1 405 $, zatímco tradiční barvy (černá a černá/tan) jsou oceněna 1 080 $. Chcete -li objevit obchod ve vašem okolí, uvidíte goyard.com.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.