Purseforum Roundup – 20. dubna

Hej, všichni, lidi, lidi tam venku, jak se máš? Jsme zpět s další dávkou fotografií z TPF, abychom rozjasnili pondělí! Rád dělám tyto kola a podívám se na to, co se děje v životě milovníků tašek po celém světě – opravdu mi přináší štěstí. Dnešní tipy zahrnují jarní oblíbené v tučných jasných, hezkých pastelech a další. Pojďme se ponořit ideální!

Rozhodl jsem se zahájit svůj volno tím, že jsem se vrhl do vlákna „BV At Home“, kde jsem narazil na odpovídající sadu Indiaink. Miluji koordinované kombo Twilly/Mask.

Nad ve vláknu „Fotky vašeho Louise Vuittona v akci“ máme další roztomilý, koordinační pár! Miluji tento odstín modré sdílené bagologa!

Tento vynikající Stingray Lady Dior, který člen Hermes_Newbie22 sdílel v „Vaše diors v akci!“ Vlákno mě zastavilo v mých stopách. Gratulujeme k vaší nové malé lásce!

Dále máme barevný velikonoční snap od TPF’er Venessa84 v „Co okouzlující Gucci dnes používáte?“ vlákno. Jaký hezký pop barev!

Pak jsem zamířil k „pojďme si promluvit Delvaux!“ Vlákno pro chuť něčeho nového, a to je místo, kde jsem se zamiloval do tohoto pastelového páru, který sdílel Michumichu.

Mezi našimi členy, kteří milují Hermès, bylo hodně chvění o barvě v „Vert Vertigo vs Malachite, obrázky/radu, prosím“, kde členka Allure244 zveřejnila tento senzační srovnávací výstřel jejího Vert Verone Evercolor Roulis a její Malachit Togo Birkin 25. Jaké senzační duo!

Zde je několik dalších zajímavých vláken, do kterých jsem se naladil: je etické nakupovat online pro nedypné? A „zajímavá perspektiva“, která prochází konkrétní a kontroverzní „motivační“ frází, která byla po všem Média nedávno.

A konečně, pokud potřebujete něco trochu mnohem více světlejšího, máme „klub majitelů koček – fotky vašich dětí !!“ Vlákno pro záběry některých okouzlujících načechraných přátel. Uvidíme se příště!

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.