Chceš to ve středu: Fendi dvojčata nosí s Poko Pano Bikini

Část konceptu Wante It Středa se skládá o věcech, které jsou buď super drahé, nedosažitelné, nebo něco, co bych obecně nekoupil (z řady jiných důvodů ). Například krokodýl Victoria Beckham Birkin je metodou z mého rozpočtového plánu a také nejpravděpodobněji obtížně sledovatelný, ale já jsem to zakryl a stále o tom snít.

Tento týden chce, že ve středu přináší přenos, který bych si obvykle nekoupil s bikinami, které absolutně zbožňuji. Když se na našich dveřích objevilo léto, jen mohu věřit, jsou bikiny i plážové tašky. Takže tady je moje nejnovější splátka s taškou Fendi a Poko Pano Bikini.

Můj první produkt jsou bikiny Poko Pano Cabana. Řeknu vám něco, bílé bikiny jsou pro většinu lidí velmi krásné. I když nejste opálení, zdá se, že máte opálení, když nosíte ostré bílé bikiny. Nemluvě o tom, že se cítí extrémně Bond Girl-esque. Líbí se mi Láska jako tento jednoduchý, ale atraktivní styl, zejména od Twisted Bandeau Top. To znamená méně opálené linie při použití skutečně ženského i atraktivního obleku. Padl jsem jako s tolika záchvaty vůbec mokré plážové oblečení, tohle je jedno. koupit za 150 $.

Nejlepší novinky jsou všichni návštěvníci Purseblog.com mohou získat 10% slevu na všechny kolekci plavby mokrého pláže s kuponovým kódem: AWBPB10. Jděte do check-out. Nabídka končí 10. května 2010.

Dále máme Twins Twins tkané nakupující Raffia. Vítejte zpět v této tašce Fendi, už jsme ji dvakrát zakryli. Stále nemůžu říci, že to chci koupit, zejména za cenu. Kdybychom však mluvili o tom, že jsme v oblasti, že budeme mít spoustu peněz na utrácení, vypadalo by to vynikající s jakýmkoli typem plážového letního oblečení nebo dokonce bazénem. Nakupujte s Web A Doorperson za 2 560 $.

Ach jo, stejně bych měl rád tělo modelu pro to, abych to chtěl ve středu Poslední žádost. Hej, stálo to za výstřel!

Leave a Reply

Your email address will not be published.