Motif 56 Rock Bag

Ach, drahý. Může mi někdo pomoci? Myslím, že musím vzít svou teplotu a možná navštívit lékaře. Líbí se mi skalní taška Motif 56 a nějaký druh vážného onemocnění je opravdu jediné vysvětlení.

Vypadá to, že to bylo vyrobeno z kůže druhého koženého muppetu nebo možná nějakého druhu prachového mopu. Nejsem vůbec přesvědčen, že je to atraktivní jakýmkoli způsobem, který mohu dokonce vysvětlit, ale z nějakého důvodu jsem k tomu podivně přitahován. Možná mě to hypnotizovalo, nebo možná je to jen tak divně vypadající, že se to svíjejí zpět na kvazi-přitažlivé. Taška je prakticky krásná v jeho nedostatku polštiny.

Existuje jen velmi málo lidí, kteří by mohli tuto tašku vytáhnout (nebo by to chtělo vyzkoušet), ale pro tuto malou podskupinu lidí by to mohlo být naprosto cool a neuvěřitelné. Jeho design odmítá spoustu toho, co víme a očekáváme, jak by měla vypadat atraktivní taška, a v tomto procesu stovky kožených okrajových kusů vytvářejí hodně textury a pohybu. Nemůžu si pomoct, ale ocitám se podivně zaujatý. Nakupujte prostřednictvím Shopbop za 188 $.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.