V nové kampani, Michael Kors obsahuje 4 trendy, spolu s fanoušky značky

Michael Kors byl vždy mezi značkami, které inovují tím, že zahrnují ovlivňovače a zaměřují se na sociální média. Kors nedávno vydal svou nejnovější kampaň The Walk, která obsahuje čtyři trendy s jedinečným stylem osobností. Zahrnuje zpěváka/skladatele, tvůrce Saint Heron a generálního ředitele Saint Records Solange Knowles; Designs Soo Joo Park a Nina Agdal; stejně jako princezna Olympie z Řecka. Každá žena předvádí svůj vlastní styl v čele k patě Michael Kors, výstřel na ulice NYC.

Aby všechno udělal o krok dále, pozval Michael Kors své fanoušky, aby se zúčastnili kampaně tím, že využili #Sidewalkspotted pro možnost představit se, nejen na speciální stránce The Walk na MichaelKors.com, avšak také na jeho Instagramové stránce. Pro spoustu mladých nakupujících je sociální síť hlavní metodou pro objevování motivace stylu a výzkumné studie nových nákupů, takže je pro Michael Kors chytré, aby tyto dva spojily. Není úplně zajímavé, že tento krok učinil; Michael Kors byl vždy před hrou, když se týká věření o nové metody, jak vzrušit své zákazníky.

Líbí se mi obrázky kampaně každé z žen s jejich jedinečnými styly, stejně jako to byl (samozřejmě) dobře naplánovaný natáčení, je tu něco, co se cítí mnohem opravdovější i syrové o výstřelech, ve srovnání na standardní Campagin. Níže můžete objevit několik mých preferovaných obrázků, stejně jako pokud se chcete zúčastnit kampaně, identifikujte @MichaelKors a také využít hashtag #SidewalkSpotted pro možnost uvést na webu Michael Kors Walk také jako stránka Instagramu.

Nakupujte Michael Kors online

Nakupujte Michael Kors online

Nakupujte Michael Kors online

Nakupujte Michael Kors online

Nakupujte Michael Kors online

Nakupujte Michael Kors online

Leave a Reply

Your email address will not be published.