Lanvin dokazuje, že krásné věci mohou být k dispozici v Little Bables

Lanvin Lizard Box Clutch, 2127 $ prostřednictvím zápasů

Včera jsem musel mluvit o svém podobném pro Lanvina obecně i Alber Elbaz v konkrétních na Talkshoes, stejně jako teď jsem připraven udělat to stejně. Tašky, jako je Lanvin Lizard Box, to ve mě jen ovlivňují. Mohl bych se podívat na tuto bitskou tašku celý den, hlavně proto, že se vyhýbá konvenčním konvencím večerních tašek v nákupu, abych šel po vzhledu, který je o něco mnohem neočekávanější; Zde neobjevíte žádný typ zářícího hardwaru ani propracované korálky.

Kdybych viděl toto uchopení v něčích rukou a nerozuměl jsem žádnému typu lepšího, předpokládal bych, že to byl vintage objevení celého života. Špinavý šedozelená ještěrka zvýrazněná s kusy želvy a zvětralým mosazným hardwarem se objevuje jako nic jiného na trhu, který je nyní nejlepší, stejně jako kombinace je krásná v jemné, omezené a dobře upravené metodě, kterou je opravdu obtížné najít.

Kombinace barev přirozeně poskytuje tento kus vintage pocit, ale to je součást jeho úspěchu. Prakticky všechny spojky se rozhodnou pro lesk, ať už jde o leštěný hardware, korálkování, drahokamy nebo materiálem, který má k němu přirozený lesk. Tento uchopení jde v přesném opačném směru a v důsledku toho se cítí úplně svěží. Nákup s zápasy za 2127 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.