Alexander Wang Bianca Vest Bag

Už nějakou dobu zírám na tuto tašku Alexander Wang Bianca vesty a přemýšlel, jestli bych o tom měl psát. Je to vesta? Pytel? Nebo ještě horší, nějaká inkarnace fanny smečky? Ale jak vidíte, moje zvědavost ze mě byla lepší. Níže jsou uvedeny mé úvahy na této vesty: Proč by to měl někdo nosit?

Nebo ještě důležitější, jak by to někdo nosil? OH Počkej. To byla hloupá otázka. Je zřejmé, že to má být nošeno jako vesta, odtud jméno. Ale teď jsem zpět na čtvercový, což je velká otázka, proč to nosí.

Je možné, že Alexander Wang udělal chybu a udělal něco, co je pro nás příliš divné, módní posednutí? Rihanna, ta divu, kdo může cokoli vytáhnout, to ani nevytáhl … zatím. Myslím, že i tento model ShopBop je těžko vytažen. Dobře, a pokud to placený model nemůže vytáhnout; Kdo si myslí, že jsme Alexander Wang, kultura modelů? HMPH. No, nenosil bych to. I když se mi líbí skutečnost, že má mnoho malých kompartmentů na zip. Ale pan Wang má za to další tašky. No, stejně se mi nelíbí oblázková kůže. Takže vidíte- to je to, co vám bude blázen. Nakupujte prostřednictvím Shopbop za 850 $, pokud se odvážíte.

Leave a Reply

Your email address will not be published.