25 úžasných produktů, které vás udržují zvlhčené od hlavy k patě do jara

Vždycky jsem měl suchou pokožku a vlasy, takže zvlhčování je úkol, který měl na mysli přibližně 7. ročník. Moje posedlost tím byla intenzivnější, když jsem se přestěhoval do New Yorku z Atlanty; Zima jsou zde sušičky, delší a trestné než ty, na které jsem byl zvyklý v mém rodném městě. S drsným zimním počasím, které právě teď ovlivňuje mnoho lidí (můj byt je doslova ledová jeskyně – okna jsou pokryta), vsadím se, že plíživá škálostí je pro mnoho lidí problémem.

Jsem velký věřící v psychologické výhody péče o sebe a být hladký, měkký a dobře mosturizovaný je neuvěřitelně okouzlující pocit, zejména na začátku února. Abych uhasil můj vlastní zájem o toto téma a pomohl ostatním, kteří by se mohli cítit trochu popela, sestavil jsem seznam svých vlastních svatých grálů s vlhkostí, jakož i těch, které jsou některé zvláště měkké a informované přátele.

Podívejte se na naše doporučení níže pro vše od vlasů až po nehty, a pokud máte produkt, který přísaháte, dejte nám prosím vědět v komentářích. (Pravděpodobně si to koupím.)

Ahava Dermud Nourshing Body Cream
32,50 $ přes Nordstrom
Poprvé jsem tyto věci vyzkoušel jako teenager poté, co jsem našel náhodnou trubici na Super Sale v TJ Maxx, a ještě jsem našel další krém na tělo, díky kterému se moje suchá pokožka cítí lépe.

Anthony Vysoce výkonná kontinuální krém na vlhkost
36 $ přes Sephora
Pravidelný zvlhčovač může být příliš těžký pro jemnou oblast očí, ale tato formulace zabalí hodně energie, aniž by ohromila vaši nejjemnější pokožku.

Aurelia celou noc opravujte olej
82 $ přes Net-a-Porter
Toto je poslední krok v mé rutině péče o pleť před lomem; Trochu jsem si oblékl svůj pravidelný zvlhčovač. Olej by měl vždy pokračovat naposledy, když vrstvením, protože vše utěsňuje.

Burt’s Bees Lemon Butter Cuticle Cream
6 $ přes lékárnu.com
Tento ultrakoncentrizovaný zvlhčovač je úžasný pro kutikuly, ale lze jej také efektivně použít na jiných tvrdohlavých suchých skvrnách, jako jsou lokty a paty.

Autor: Terry Baume de Rose Léčba rtů
60 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Během posledního desetiletí si tento balzám na rty vybudoval tak velký, oddaný, že je obtížné jej nazvat „kultovním“ produktem. Cena je strmá, ale podle všech účtů to stojí za to.

Christian Dior Capture Totale Le Serum
165 $ přes Nordstrom
Poprvé jsem začal používat péči o pleť Dior na vysoké škole, protože diorský pult v mém obchodě měl obzvláště gregativního prodavače, ale nikdy jsem nelitoval dolaru, který jsem na to utratil, i když to bylo obvykle o něco víc, než jsem očekával.

Davines oi vše v jednom mléku
28 $ přes Barneys
Davines (vyslovený dav-uh-ness více či méně) je další značka, na kterou jsem byl věnován po lepší část desetiletí. Předvídatelná italská sortimenty s přípravou s přípravou má prozkoumat všechny druhy produktů, ale tento je nejlepší lék na zimní suchost. (Pokud máte vlasy ošetřené barevně, podívejte se také na kondicionér Nounou. Děkuji později.)

Deborah Lippmann Rich Girl Hand Krém
28 $ přes Neiman Marcus
Pokud chcete mít ruce hedvábně měkkou, nehledejte nic jiného než královna ohromujících nehtů, Deborah Lippmann.

První pomoc krása Ultra Repair Cream
30 $ přes Sephora
Tento krém byl nejčastěji zmiňován mezi kamarády, které jsem dotáhl; Všichni uvedli, že je to super reparativní a pracuje zázraky na obličeji i na těle. Je vzácné, že najdete něco, co dokáže takhle skutečně vytáhnout dvojitou povinnost.

Čerstvý sójový čistič obličeje
38 $ přes Nordstrom
Obvykle mám jeden ze dvou problémů s čisticími prostředky: buď jsou příliš jemní na to, aby tuto práci dokončili, nebo mi dobře čistí obličej, ale úplně zničí hladinu vlhkosti. Tento čisticí prostředek se nějak podaří být jemný a efektivní a je pro mě dost dobré ignorovat vůni okurky. (Ne takový fanoušek okurek.)

Kiehlův olivový olej olivový ovoce hluboce reparativní vlasy Pak
25 $ přes Barneys
Jedna z mých ženských kamarádů to nejen doporučila pro její vlasy, ale mužský kamarád zmínil, že ho používá na vouskách. Jeden produkt zvlhčuje všechny v rodině.

Kiehl’s Rose Arctica Face Cream
79 $ přes Nordstrom
To byl další produkt Kiehl zmiňovaný několika přáteli – je to skutečná klasika vlhkosti.

Korres Greek Yogurt Advanced Nouringing Shinge Facial
45 $ přes Sephora
Podle mých zkušeností je cokoli, co si můžete dát na obličej a nechat pracovat přes noc, je dar z skutečně hrozných suchých zim. Tyto věci zní perfektně.

Lancôme Bienfait s vysokou účinností denní krém
46 $ přes Sephora
Moje máma tyto věci doporučila pro začlenění a nikdy jsem neznal nikoho, kdo na její kůži dostane tolik komplimentů jako moje máma, dokonce i v jejích 60. letech. Neexistuje lepší potvrzení, že bych mohl dát nic.

L’Cocitane Ultra bohatý krém na tělo
44 $ přes Sephora
Je těžké se pokazit s velkou vanou všeho z L’Occitane.

Toner kyseliny mario badescu
18 $ přes Nordstrom
Tyto věci nemusí být samo o sobě zvlhčující, ale odlupování je důležité, pokud chcete, aby vaše zvlhčeníRs a oleje a sérum, aby dělaly magii. Tento toner to dělá neuvěřitelně efektivně a bez roztržení vaší citlivé kůže obličeje jako křovina.

Marokální léčba
43 $ přes Nordstrom
Vždycky jsem byl jumper vlasů-když dokončím jednu věc, obvykle je na mém seznamu něco jiného, ​​co si koupit místo toho, abych znovu nakupoval můj předchozí produkt. Když jsem se dostal k Maroccanoil, všechno, co se zastavilo. Velké láhve jsou TAD utracené, ale pokud vaše vlasy nejsou velmi silné a dlouhé, vydrží vám lepší část roku.

Maroccanoil Body Buff Scrub
52 $ přes Nordstrom
Tělesné peelingy jsou úžasné pro šupinaté paže a nohy a tohle je můj oblíbený, protože exfoliant je vázán směsí super-mosturizačních olejů, jako je Argan a Vitamin E. Nejen měkký.

Ole Henriksen levandulový olej
28 $ přes Dermstore
Pokud v určitém okamžiku svého dne nepřemožíte zvlhčováním olejem, děláte svou pokožku za službu. Také se mi líbí Neutrogena, pokud chcete začít za cenu lékárny nebo Maroccanoil, pokud máte rádi tu božskou vůni stejně jako já.

Marocký olej z růžového oletu Rose Otto
48 $ přes Sephora
Horké lázně se v zimě cítí tak úžasně, ale veškerou vlhkost přímo z vaší kůže. Koupelnový olej může s tím hodně pomoci, ale buďte opatrní vystoupit z vany. Nechcete si rozbít hlavu ve jménu zvlhčování.

Rodin Olio Lusso Face Oil
170 USD přes Net-a-Porter
Někdy se zdá, že každý v módním průmyslu je posedlý těmito věcmi, ale jakmile se začnete otevírat do péče o pleť založenou na oleji, nikdy se nevrátíte.

Maska Susanne Kaufmann
65 $ prostřednictvím Net-a-Porter
Je běžnější najít masky, které nabízejí jejich zpřísnění nebo hluboké čištění, ale mohou být také užitečné pro přidání vážné dávky vlhkosti k pokožce.

TATA HARPER NOURISHING OLEJE OLEJ
64 $ přes Net-a-Porter
Čisticí pokožka v zimě může být složitá, protože se snaží tolik čisticích prostředků, ale na tento problém je odpovědí čisticí olej. Oleje přirozeně emulgují make -up a nečistoty, které nechávají vaši pokožku čistou a čistou, ale ne suché.

To funguje v tranzitním spreji na zvlhčovači
33 $ přes Net-a-Porter
Během této části zimy se moje kůže cítí jako odpadky do konce pracovního dne, i když jsem doma udělal superlativní práci a zvlhčoval doma. Tento rozprašovací sprej vám může odpoledne poskytnout vyzvednutí, pokud se věci zhoršují.

X-faktor pro hydratátor nehtů Sephora
14 $ přes Sephora
Ano, dokonce i vaše nehty prstů chtějí a potřebují vlhkost. Pomůže to vaše manikúry vydržet déle.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.