Okouzlující tašky Fendiho jaro 2017 přinášejí měkkost do značného příslušenství značky

, když je kolekcí vytvořena Karlem Lagerfeldem, můžete vždy počítat s hojností. Minimalismus odešel s obdobím laskavosti během Lagerfeldovy dlouhé kariéry, stejně jako on někdy ubytoval ty, kteří hledají jednoduchost, jeho práce je vždy hloubková i silně doplněná, což se zcela propůjčuje oběma značkám, které v současné době jsou tašky, které v současné době Helms.

Nejprve v této sezoně je Fendi, stejně jako tašky značky se intenzivně cítily, slavně jako jaro. Mezi smíšenou pastelovou kombinací a kousky vyšívanými květinami, které zdobily několik sáčků, nemohl být Lagerfeldův záměr přijmout standardní pasti sezóny jasnější. Protože Fendi má vždy trochu okraje, aby vyvážil jakýkoli typ zastřešujícího tématu, ale spousta pytlů měla také cvočky nebo řetězy, které jim zabránily v pocitu po sladkého sladkosti. Metoda byla občas integrována, jako by byla indikována, aby kouzlo přímo na extrémně velké japonské dívky, což je podle všech opatření skvělý vzhled.

Přehlídka rovněž prominentně představovala debut zbrusu nové tašky s řetězovým popruhem v nejméně dvou velikostech, což je první první vchod Fendi do uber-populární kategorie. Můžete jej zkontrolovat i všechny ostatní tašky z níže uvedené show.

[Fotografie pomocí Vogue Runway]

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.