Jste připraveni na další sezónu barevného bloku?

Většina trendů postrádá skutečnou setrvačnou sílu, zejména v těchto dobách rychlé módy a ještě rychlejších pozorností. Stupy z minulého týdne jsou kožešiny tohoto týdne a výšivky příštího týdne a v době, kdy je jedna sada věcí v obchodech, mnoho lidí už hladují za to, co se děje dál. Jedna věc, která zůstala znatelně konzistentní v posledních několika sezónách, je odvážné barvy, jako na tomto valentino glam zámku barevné klapky. Každý prvek designu má nejen jinou barvu než prvek vedle něj, ale dokonce i Valentinoovy podpisové čepy jsou smaltovány tak, aby odpovídaly schématu.

Zjistil jsem, že stále kopám tuto tašku, která je z Resort 2013, docela dost, i když možná jen o o něco méně než já před několika měsíci, když debutoval v náhledech showroomu. Colorblocking už nemá ten zvláštní lesk novosti, ale stále se mi cítí moderní a čistý, když se to dělá dobře. Obzvláště když se počasí začne teplejší, bude to pravděpodobně opravdu zábavná taška, která by se začlenila do šatníku, ale do té doby budete chtít? Určitě bych tento design neodložil, ale měl pro vás přivítání colorblocking?

Možná je to trochu komplikovanější. Úplně jasné kousky barevných bloků mě zasáhnou velmi odlišné od těch, které zahrnují neutrály. Neutrální technika se celkově cítí svěží, ale většinou je překvapivé, jak dlouho celý trend vydržel. Pokud jste stále zamilovaní, můžete si tuto tašku vyzvednout za 1 895 $ přes Neiman Marcus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.