RAWR: Spojte Louis Vuitton Leopard Fast

Renomovaný Louis Vuitton Fast je rychle rozpoznatelný a běžně zbožňován. Jako jedna z nejznámějších kabelek je Fast reinterpretovaná sezóna po sezóně v řadě ztvárnění Marca Jacobse a jeho týmu příslušenství. Vždy se dívám dopředu na to, s čím přijdou, stejně jako některé verze nejsou můj vkus, vždy objevuji alespoň pár, které jsou.

V této sezoně jsem se díval na Louis Vuitton Leopard Speedy, taška, která zabalí zvířecí dotek na tvar, který už miluji. Realita bude řečeno, mám rád leopardské tiskové tašky obecně; Přidávají ideální VA-VA-VOOM k oblečení a také si vybírám své zvířecí výtisky, aby byly na mém příslušenství. Protože se jedná o rychlý, taška má všechny potřebné rychlé dotyky, jako je obložení telecí kůže a stárnoucí stříbrný hardware. Rozdíl je vzorec Leopard Stephen Sprouse na textilu Velvety Jacquard, který skutečně oživuje tašku.

Líbí se mi Louis Vuitton a také se mi líbí Speedy, ale jen si přeji, aby tato taška měla volitelný pohled na popruh – pak bych opravdu přemýšlel o lovu. Rychl je předpokládán jako ruční, stejně jako to, co funguje pro některé situace, je to obvykle mnohem více nepříjemnosti než ne. Vezměte si popruhy vždy usnadňují přepravu tašky, a když má půst, která má přidanou výhodu, je to taška, pro kterou podzimní hlavu přes paty. Tato verze stojí 2 760 $ prostřednictvím Louis Vuitton.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.