Purseblog Eats: Rosemary’s

s novým rokem jsme si mysleli, že by bylo vhodné vyzkoušet si tady nějaké nové věci. Jak mnoho z vás ví, Purseblog sídlí v New Yorku a chtěli jsme se vám podívat na některá z našich oblíbených míst k jídlu ve Velkém jablku. Zjistili jsme, že mnoho z vás miluje fotografie jídla, které zveřejňujeme na Instagramu, takže to rozšířme, že? Pro Purseblog Eats budeme představovat spoustu lahodného jídla a samozřejmě budeme mít některé z našich oblíbených tašek v závěsu.

Nejprve jsme zamířili do jednoho z nejroztomilejších rohů v celé West Village, abychom večeřeli v Rosemary’s Enoteca & Trattoria. Restaurace má rustikální italský statek, se spoustou dřevěných stolů (mnoho komunálních), velkých skleněných oken a prostorným barem. Kromě toho, že vypadal krásně po celý rok s twinkle světla, která visí z paprskového stropu, Rosemaryho vypadá obzvláště podmanivě během prázdnin, zdobených gigantickými věnci a vánoční stromky po celou dobu. Rosemary’s má dokonce vánoční strom ve své střešní zahradě, kde restaurace během teplejších měsíců vytáhne některé ze svých zelenin.

Rezervace: Žádné výhrady pro večírky do 8. Očekávejte velké čekání ve čtvrtek, pátek a sobotu večer.

Cena: předkrmy od 10 do 13 $, těstoviny od 12 do 14 $ a větší hlavní desky od 16 do 24 $.

Kde: 18 Greenwich Avenue na 10. ulici, West Village.

Co jsme si objednali: nejrůznější maso (prosciutto, sopprestata, coppa cotta), rozmanitá sýrová deska (ricotta di pecora, pecorino toscano, gorgonzola dolce), salát radicchio, orecchiette těstoviny a lyžařská steak

Potřeba vyzkoušet: Rosemaryho focaccia chléb, Orecchiette s dušenými zeleninami a domácí klobásou-těstoviny jsou ručně válcované a dokonale vařené. Zdaleka jedno z nejlepších jídel v nabídce.

Bonus: Mají podstatný seznam bílých vín, s 40 lahvími bílého vína k dispozici za 40 $ a prosecco na kohoutku!

Celkově je Rosemary’s jedním z našich absolutních oblíbených míst, kde se najíst v NYC. Služba je vždy výjimečně přátelská a máte zaručeno, že si můžete dát chutné jídlo. Pokud jste se někdy ve městě odhlásili nebo nedostali šanci vyzkoušet tento malý drahokam, velmi ho doporučujeme!

Sledujte nás pomocí Instagramu, abyste viděli mnohem více našich stravovacích dobrodružství.

Rosemaryho web
Rosemary’s Twitter
Rosemary’s Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.