Představuji sbírku konceptu Prada

, jako je Megs a Amanda, poprvé jsem byl představen do světa Prada vždy populárními nylonovými taškami značky. To pro mě byla cesta zpět na střední škole, ale vzhledem k tomu, že jsem pak měl téměř vždy na svém seznamu přání jeden nebo druhou tašku Prada nebo druhou. Kromě úžasné kvality a řemeslného zpracování, které jde do každé tašky Prada, miluji, že jsou vždy na trendu, aniž by byli nad vrcholem. Nedávno jsem vzal tašky z nejnovější sbírky Prady na rotaci v NYC a jsem nadšený, že vás všechny představím do sbírky konceptu Prada.

Koncepční sbírka Prada obsahuje klasické tvary v měkké lýtkové kůži Prada. Některé z sáčků, včetně dvou, které jsme zastřelili, jsou zdobeny přehnanými koženými popruhy v kontrastních barvách. Moje nejoblíbenější sbírka je taška na koncepce Prada.

Tato taška se mnou mluví nejvíce a moje jméno má napsáno všude. Pro začátek známe všichni svou posedlost černou, ale naprosto zbožňuji, že je to mnohem víc než jen černá taška na přenášení. Nadměrně velký nosný popruh v kontrastní bílé a červené je zdoben velkými stříbrnými čepy a mám rád, jak stříbro svítí opravdu jasně. Logo se provádí ve slavné modré Pradě a opravdu se mi líbí, že tato taška je kombinací klasických a trendových. Je to nejlepší tvar a velikost i pro mě – důkladně větší než jiné tašky, které normálně nosím, ale ne příliš velké. V těchto dnech mám to, co odnáším na drsnou štěrku, a obvykle už své větší tašky nenaplňuji.

Popruh přenášení je nastavitelný a zcela odnímatelný, i když si nejsem jistý, že bych použil tento taška bez popruhu. Taška má jak uzavření zipu, tak i uzavření chlopně se skrytým úderem. Uvnitř je na zadní straně tašky kapsa na zip a také kapsa klapky. Taška je lemována v klasické podšívce loga Prada a celkové rozměry konceptu PRADA je 6,8 ″ H x 10,2 ″ W x 4,2 ″ D. K dispozici pomocí Prady za 2 250 $.

Další v řadě jsme se dobře podívali na koncept PRADA Top Manage Car Bake, což je taška na den v pohodě. Pokud se snažíte najít úžasnou tašku, kterou můžete nést mimo službu i dále, pak je to ono. Je to nejlepší tvar a velikost, která vás zavede do kanceláře, ale má také to, že centrum úžasné vibrace, takže ji můžete nést také o víkendech. Nic nepřekoná tašku, která vykonává dvojí povinnost, a to je to, co se mi na tom líbí.

Tato taška je skvělá velikost a jak s vnitřním prostorem, tak i dvěma samostatnými přihrádkami na zip, tato taška se nejen vejde do všeho, co potřebujete pro tento den, ale udrží vás také neuvěřitelně organizovanou. Líbilo se mi, že jsem mohl hodit některé své věci uprostřed, jako jsou moje sluneční brýle a kosmetické pouzdro, zatímco moje mnohem vzácnější předměty, jako jsou moje mobilní telefony a můj rozpočet, byly v přihrádky na zip v bezpečí.

Tento sáček může být přísně přenášen jako horní správa, nebo jej můžete použít jako tašku na přenášení udržováním odnímatelného popruhu na místě. Popruh není nastavitelný a funguje jako skutečný nosný popruh, takže tato taška by ve skutečnosti nefungovala, aby se nosila křížové tělo, což může být pro některé odrazující prostředek. Kromě dvou přihrádek na zip v sáčku je uvnitř vnitřní štěrbinová kapsa, která se pěkně hodí pro snadný přístup.

Tato taška obsahuje také slavné modré logo Prada a klasickou podšívku Prada. Celkové rozměry koncepce PRADA Concept Top Manage Car Bag jsou 8,2 ″ H x 11,2 ″ W x 5,0 ″ D. K dispozici pomocí Mytheresa za 2 470 $ nebo můžete celou sbírku nakupovat pomocí PRADA za 2 250 $.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.