Miu Miu Zip Paillette Carry

, když jsem dnes ráno kontroloval svůj e -mail, narazil jsem na pozvání na oslavu bakaláře mého přítele letos v létě. Rád oslavuji krok do manželství, protože předpokládám, že byste mohli říci, že mám tendenci být beznadějným romantikem. Když jsem se dál díval na pozvání, ještě jedna věc na mě vyskočila – oslava bude v NYC! Takže jsem součástí vynikající události a také to bude v nádherném městě … úžasné!

Předpokládám, že chápete, kam můj věřený proces šel dál – vyžaduji pro tuto příležitost novou kabelku.

Když věřím NYC, věřím Glitz, Glamour i noční život. S tím bylo řečeno, můžete vidět, proč v současné době slintám nad Miu Miu Zip Paillette Tote. Ve skutečnosti jsem měl Miu Miu v mozku od té doby, co Amanda zakryla velkou spojku Miu Miu. Takže zatímco tyto dva tašky jsou trochu jiné, připomínají mi ještě jednu trochu.

Dnes je tato taška ta taková, na kterou se zaměřuji. Stříbrné/vícebarevné paillettes jsou jasně kolem vaku. V tomto případě by taška byla vynikající na noc ve městě. Představte si, jak chodí s restaurací a přesně to, jak světlo vyzařuje, stejně jako se třpytí z této tašky. Nádherný! Stejně tak je to tak, že hardware je zlatý a ne stříbro. Mám pocit, že také mnoho černých tašek je spárováno se stříbrným hardwarem. Stejně jako pokud mě už můžete předvídat, pochopíte, že bych s největší pravděpodobností sundal odnímatelný ramenní popruh a také se rozhodl pro horní kliky. Celkově to je fantastická, ženská i atraktivní taška. Kupte si s Bergdorf Goodman 1495 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.