Gucciův nový vzhled je velkým hitem mezi milovníky celebrit

, že to byl pro Gucciho rok banneru. S Alessandro Michele u kormidla, značka vytáhla hromady a hromady vysoce žádaných stylů kabelky a celebrity je lapují. Gucci v loňském roce spustil svou sbírku Dionysus a následoval ji s stejně Buzzworthy Marmont Collection, která zahrnuje kousky z Guccighost Collab. Značka debutovala svou bohatou kolekcí jaro 2017 právě minulý týden a jsme si jisti, že tyto tašky brzy udělají do celebrických rukou. Mezitím se podívejme na všechny současné oblíbené Gucci Celebdom.

Dianna Agron
Peněženka Gucci Marmont Chain
1 400 $ prostřednictvím Gucci
Tady je Dianna Agron, která nesla sublimely snadná kabelka řetězu Gucci Marmont, zatímco venku venku a asi s její zlatíčko v NYC.

Elle Fanning
Gucci Blooms Dionysus taška
2 490 $ prostřednictvím Gucci
Elle Fanningová má obzvláště ráda tento přitažlivý květinový kufr Gucci Blooms Dionysus. Letos jsme ji viděli několikrát.

Emily Ratajkowski
Gucci Lady Web Bag
1 900 $ prostřednictvím Neiman Marcus
Emily Ratajkowski preferuje loga staré školy Gucci. Klasická loga Gucci byla začleněna do mnoha Micheleových mnohem novějších návrhů tašek.

madona
Gucci Ghost Tote
3 950 $ prostřednictvím Gucci
Madonna byla nedávno zjištěna, že tento Gucci Ghost Tote přepravil přes letiště Heathrow. Je to přesně ten druh nervózních prohlášení, o kterém byste si mysleli, že by si Madge chtěl.

Reese Witherspoon
Gucci GG Supreme Top Deal With Bag
1 390 $ prostřednictvím Gucci
Není divu, že Reese Witherspoon je také fanouškem oživených log Gucci. Nejvyšší top dohody Gucci GG s taškou se hodí k jejímu preppy stylu T.

Rihanna
Gucci Ghost Tote
3 950 $ prostřednictvím Gucci
Ri-Ri nesla svou vlastní Gucci Ghost Tote Le Bainovi během nedávné noci ve městě s Drakeem. Tento přesný tote je na backorder nebo kurzu, ale menší verze Gucci Ghost Tote je v současné době k dispozici pro předobjednávku a brzy se vydá.

Rita Ora
Malý řetězový taška Gucci Sylvie
1 950 $ prostřednictvím Gucci
Rita Ora miluje její jasnou, barevnou malý řetězový taška Gucci Sylvie.

Salma Hayek
Gucci Dionysus matelassé hobo
2 100 $ přes Gucci
Celebrity mají stále lásku k nadměrnému hobosu a Gucci to v současné době využívá s taškami, jako je Gucci Dionysus Matelassé Hobo. Tady je Salma Hayek, který do studií Jimmy Kimmel nese verzi pro prošívané bílé kožené prošívané chevron.

Tracee Ellis-Ross
Gucci Ghost Marmont Bag
1 890 $ prostřednictvím Gucci
Konečně, tady je Tracee Ellis-Ross a bliká jí tašku Gucci Ghost Marmont, zatímco trochu nakupuje v Grove v LA. Její svetr Fendi a taška Gucci jsou silné párování.

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.