Mnoho módních veganských peněženek na internetu Best

s udržitelností, která skončí postupně na vrcholu mysli pro mnohé, došlo k nárůstu veganských značek i designů. Zajistil jsem jíst maso o dva roky zpět a také jsem se snažil jíst úplně veganský dietní plán co nejčastěji. Ano, uznávám pravdu, že moje posedlost návrhářskými peněženkami a také moje nákup kožených výrobků znamená, že nikdy nemůžu být skutečným veganem (a mnoho lidí mě může považovat za pokrytec), ale pravda, že jím rostlinný dietní plán, zůstává zůstává Stejně jako se snažím dělat svou roli tam, kde mohu.

Pokud jsem 100% upřímný, nechápu, že se z mého života úplně zbavím kožených peněženek, byly pro mě po většinu svého života zdrojem nadšení a potěšení. Brzy nebudu skládat kožené tašky, ani nechci, ale rozhodně jsem se snažil přidat do své sbírky nebo si zakoupit své peněženky mnohem více veganských peněženek. Naštěstí pro mě i pro další spotřebitele založené na rostlinách se veganské módní značky zvyšují a v každém nákladovém bodě existuje větší volba. Stella McCartney je i nadále jednou z mých preferovaných veganských značek, vždy držím prst na pulsu její společnosti.

Rovněž bych rád motivoval mnohem více návrhářů k integraci veganských stylů do svých značek pro ty, kteří se rozhodnou přijmout veganský způsob života (z jakéhokoli osobního důvodu).

Zaokrouhlil jsem své nejlepší tipy veganských tašek, které jsou nyní nabízeny nejlépe. Nákladové body jsou úžasné, takže ať už jste veganské nebo ne, tyto tašky stojí za to se podívat!

Pátek od JW Pei The Ealvelope Chain Crossbody (69 $)

Angela Roi Hamilton Satchel (235 $)

Mali + Lili Julia Vegan Leather Canteen Minaudière (68 $)

Alexandra K Hope Small Bag (259 $)

Stella McCartney Falabella Shaggy Deer East-West Carry Bag (1 265 $)

Městské originály známé jako Croc Relissed Vegan Leather Carry (98 $)

Jill Milan Hollywood Hills Crossbody (450 $)

Stella McCartney Eco Soft Flap Take On Bag (730 $)

Corkor Small Crossbody Bag (99,50 $)

JW PEI Josie Container Bag (69 $)

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.