Celebrity jsou náladové s camo, hadí kůnou, kočkami a jednorožci

Vždycky jsem měl v srdci zvláštní místo pro novinové tašky. (Věděli jste, že nyní existuje uchopení Judith Leiber, že je to jen soda, která může identifikovat „jednorožec slzy?“ Úžasné.) Připomínají mi dospívání, když mě zjevně nikdo stejně nebral vážně, tak proč bych nenesl kabelku s jednorožec? (A také jsou jednorožci opravdu mnohem pobuřující než ta růžová kožešinová Kyle Richards nosí? Diskutabilní!) Některé štítky stále obstarávají tyto rozmary a já jsem tady úplně, i když mám pocit, že mě lidé trochu berou trochu teď mnohem vážněji. Ale jen trochu!

Delilah Belle Hamlin
Delilah Belle Hamlin byla nalezena opouštějící aspekt X s BF Eyal Booker a trochu Gucci v závěsu.

Nakupujte tašky Gucci zde

Charlize Theron
Charlize Theron přinesla tento nový Dior Montaigne 30 GRASP na New York Screening of Bombshell, film, který se zdá obzvláště včasný tento týden!

Získejte nyní

Kyle Richards
Kyle Richards byl nalezen dělat nějaké sváteční nákupy v Beverly Hills, zatímco přinesl prošívaný Chanel Top Manage Flap Bag.

Nakupujte tašky Chanel zde

Big Sean
Big Sean nedávno vytáhl tento Camo Louis Vuitton Keepall s Laxem. Tato taška „monogramouflage“ pochází z aughts-éry Louis Vuitton a Takashi Murakami Collab.

Nakupujte tašky Louis Vuitton zde

Brie Larson
Tady je Brie Larson, vzbuzující náš zájem velmi radostným souborem, který zahrnuje pole instruktora jednorožec 40. Zdá se, že v současné době není k dispozici nikde, ale stále najdete nějaké odpovídající příslušenství pro jednorožec online.

Tašky nakupovat instruktora zde

Grace Atwood
Influencer Grace Atwood přinesl tuto kabelku Kate Spade Meow Crossbody na světovou filmovou premiéru koček v NYC, přirozeně.

Získejte nyní

Paula Patton
Tady je Paula Pattonová, která dosahuje NBC Studios s okouzlujícím novým, světle růžovým Louis Vuitton Lockme Go Tote.

Nakupujte tašky Louis Vuitton zde

Kaley Cuoco
Nakonec máme Kaley Cuoco a odvádí chlad v centru Manhattanu jejího nového projektu The Flight Attendant s taškou Clare V Crossbody tašky Snakeskin Print.

Získejte nyní

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.