Představení: Duben v Paříži

Beatrice, majitel dubna v Paříži

O Paříži je něco, co modifikace lidí. Pokud jste byli, pochopíte, co tím myslím. Pokud tomu tak není, měli byste jít. Beatrice Amblard, návrhářka za dubnem v Paříži, bylo teprve 16, když šla do Paříže poprvé, ale bylo to jako na první pohled. “Zápach kůže, lepidlo a vosk mi nejlépe šly k nosu.” V oblasti jsem si vybral nejlépe, že bych skončil jako hlavní řemeslník v kůži. “

A jaké mnohem lepší umístění pro práci s kůží než Hermes v Paříži? Beatrice byla najata jako učeň, kde objevila umění výroby kabelek. V Hermes se po dobu 14 let vypořádala se známým Hermes Kelly. Řemeslníci i ženy Hermes jsou dobře známí; Protože jsou schopni ideálním dvojitým stehem a pečlivě produkovat kožená mistrovská díla.

Beatrice vzala vše, co objevila, a také otevřela svůj vlastní butik v dubnu v Paříži v San Franciscu v roce 2000. Zaměřuje se na tradiční i současné kusy. Jako jediný Hermes Leather Artisan, který otevřel obchod v USA, je Beatrice schopna přinést něco ke stolu, které chybí na tomto trhu „It Bag of Season“, bezstarostná elegance. Tráví 60 hodin týdně využíváním staletých nástrojů k výrobě peněženek, opasek, kufříků a kabelek. Zatímco její výrobky nejsou „levné“, jsou pro Hermes fantastickou volbou, značkou, kterou je obtížné najít a její náklady jsou se střechou. Je velmi zřejmé, že Bea má Hermes pozadí, protože její řemeslné zpracování je božské a několik jejích tašek má pocit Hermes.

Každý kus je vyroben na zakázku, takže je zde čekací doba 4-6 týdnů. Přesto to zajišťuje, že si můžete vybrat design, barvu i materiál, abyste vytvořili na míru na míru na míru na míru na míru. V současné době lze všechny objednávky kabelky podat prostřednictvím telefonu, 415.750.9910, nebo můžete Beatrice přímo na bea@aprilinparis.us. Nejlepší nyní existuje výběr nákupu pro malé kožené doplňky i pásy (vše, co zemřít také!)

S každým obrovským módním domovem, který po stylové tašce vytlačí stylový taška, si v některých případech nepamatujeme na potěšení z toho, že voní krásnou kůži nové tašky a také inspekci každého jemného detailu dobře vytvořené tašky. Od té doby objevuji duben v Paříži jako osvěžující a nádhernou linii, kterou nám dává prvotřídní řemeslník.
Navštivte duben v Paříži na internetu nebo v jejím obchodě nalezeném na 55 Clement Street, San Francisco, CA 94118.

Níže jsou uvedeny 4 nejnovějších stylů od Beatrice:

1) Celeste, černý aligátor Millennium 6500

2) Boston Tote, džínové tisíciletí aligátor 9500 $

3) Reno Clutch, zvukový ještěr 3500 $

4) Colette Clutch, Millennium Alligator 5500 $

Posted in: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.