Alexander Wang a také problém s obrázky Stock

Alexander Wang Trudy Lambskin Tote, 875 $ prostřednictvím Bergdorf Goodman

Nějak jsou dva obrázky nahoře z přesně stejného sáčku, tote Alexander Wang Trudy Lambskin. Rovněž pocházejí ze stejného webu, Bergdorfgoodman.com. Až ještě jsou úplně jiné. Jedním z nich je bystrý pohled na to, co může taška vypadat, stejně jako osobně, stejně jako druhý může být nejlépe označován jako překážka při rozhodování. Bohužel, to je to, co mnoho webů nabízí, když se snažíme vybrat, pokud chceme utratit stovky (ne -li tisíce) dolarů za kabelku. Co tedy dává? Proč nemohou být skladové obrázky lepší?

Nepochybně je král skladeb mezi obrovskými prodejci na internetu Net-A-Porter. Stránka nabízí jasné, velké a přesné záběry několika úhlů pro každý produkt, včetně všech důležitých mechanismů uzavření na jeho kabelně. Fotografie jsou ve skutečnosti tak dobře provedeny, že vždycky prohlédnu Net-a-Porter, když chci složit o kusu; Skvělé obrázky jsou pro módní příspěvek nezbytné. Vypadá to, že jiné stránky běžně dělají totéž, což vede k velkým množstvím zcela bezplatné publicity pro Net-a-Porter. Věřili byste, že jiné stránky by se v této hře dostaly.

Zjevně ne. Zabilo by to Saks, Neiman Marcus a Bergdorfy, aby nám poskytly několik mnohem více úhlů a také některé dobře osvětlené výstřely výměnou za naše těžce vydělané dolary? Všichni mají na svých stránkách krásnou funkční fotografii a prakticky určitě zaměstnávají odborných fotografů, aby pořizovali své rutinní fotografie, a také další úsilí by bylo velmi oceněno těmi z nás, kteří sedí na druhé straně počítače. Nástroj přesného zoomu nedělá moc skvělý, pokud struktura ani pocit tašky nejsou zřejmé z metody, kterou byl obrázek natočen, a také ani největší obrázek vám může přesně ukázat, jak se taška zavře nebo Jak to vypadá uvnitř, pokud je jediná nabízená fotografie zepředu.

Raději bych měl tašku na prvním obrázku než taška ve druhém, že? Nákup u Bergdorf Goodman za 875 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published.